Sade Vana San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"Ön Muhasebe Deneyimli Bayan " ilanına ait detaylar

Ön Muhasebe Deneyimli Bayan Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 704 görüntüleme Bayan  İlan No : 818

İş Detayları

Şirketiimiz Sultangazi civarında otura Önmuhasebeye deneyimli bayan eleman alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Şirketimiz 1987 yılında SADE VANA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne SADE VANA markası ile müşterilerine en iyi kalite ve uygun fiyatları sunan firmamız sürekli gelişmeye yönelik  Müşteri Odaklı, Başarı Odaklı, Yenilikçi     politikalarıyla emin adımlarla ilerlemektedir. SADE VANA 1987 yılında pik döküm sürgülü vana imalatı ile başlamış olup zamanla gelen talepler doğrultusunda üretim ağına küresel vana, çekvalf, pislik tutucu ve kompansatörleri eklemiştir. SADE VANA satış ağını her geçen gün genişletmekte, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerinin taleplerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

SADE VANA  kurumsallaşma adına sağlam adımlar atarak, AR-GE ve sürekli iyileştirme gibi misyonları uygulayarak sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır.

Uluslararası kalite belgelerine sahip olan SADE VANA, müşterilerine yerinde ve olumlu yaklaşımları ile takdir kazanmıştır. Kalite konusunda Türkiyenin sayılı markaları arasında yer alan SADE VANA bu konuda ödün vermeden yoluna devam etmektedir.  Sürekli değişen teknoloji  olanaklarını yakinen takip edip araştırarak, üretimdeki yeniliğine yansıtmayı başaran kuruluşumuz, ülke vana sanayindeki haklı olduğu yere ulaşmıştır. 

SADE VANA İLKELERİ;

MÜŞTERİ ODAKLI  

Müşterilerimizin kendi pazarlarında başarılı olmaları için çaba gösteriyoruz. İş ortaklarımızla karşılıklı güvene dayalı olarak çalışıyoruz.

BAŞARI ODAKLI 

Başarı odaklılık, verimli büyümemizi ve bağımsızlığımızı sağlayabilmek için önem taşır.

YENİLİKÇİ 

Bizim için yenilikçilik müşterilerimiz için geleceğe dönük çözümler demektir.

İlkelerimiz doğrultusunda kaliteli, güvenli ve ekonomik ürün üretmekten asla vazgeçmeden, etik değerlerden ödün vermeyerek, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye inşallah devam edeceğiz.

 

SAYGILARIMIZLA 

Mevcut her müşteriyi veya potansiyel müşteriyi ciddiyetle ele alıyor ve karşılıklı saygı içinde davranıyoruz. Uzman kadromuzla tüm dünyada müşterilerimizin yanındayız. Müşterilerimiz için hızlı, esnek ve kolay çözümler üretiyoruz. Müşterilerimize rekabetçi bir fiyat-performans oranı sağlıyoruz. İş ortaklarımızla uzun vadeli bir bakış açısıyla çalışıyoruz ve onlarla birlikte büyüyoruz. Becerimizi güçlü iş ortaklarıyla tamamlıyoruz.Başarı odaklı organizasyonumuz müşterilerimize ve ilgili diğer taraflara güven veriyor. Organizasyonumuz çok yönlü ve yeni zorluklara adapte edilebilir. Organizasyonumuzun işleyişimize uyarlanabilen şeffaf yapılanmaları var. Ekip temelli (ortak) karar vermeyi teşvik ediyoruz. Büyümeyi yönetirken risklerimizin bilincinde hareket ediyoruz. Maliyet – sonuç ilişkisi bilinci içindeyiz. Belirlenen hedeflere ve bunları gerçekleştirmeye yöneldik. Kararlarımız sürdürülebilir ve uzun vadeye yöneliktir.Sürekli olarak ürünlerimizi, sistem çözümlerimizi ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Markalı ürünlerimizle  güvenlik, kalite ve fonksiyonellik alanında standartlar getirdik. Yöntemlerde, süreçlerde ve teknolojilerde hep gelişim için çaba gösteriyoruz. Yenilikçi marka ürünlerimizi kendi tesislerimizde üretiyoruz. Güvenliği, çalışanlarımızın iyiliğini, çevrenin ve kaynakların korunmasını güvence altına almak için kendimize söz verdik.

Sade Vana San. ve Tic. Ltd. Şti.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com