Promosyonik Reklam Matbaa Hizmetleri

"Ön Muhasebe Elemanı" ilanına ait detaylar

Ön Muhasebe Elemanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 157 görüntüleme Bayan  İlan No : 9647

İş Detayları

Bayrampaşa'daki PROMOSYON Firmamıza; Ön muhasebeye bakabilecek aktif, prezantabl, bayan eleman alınacaktır. 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Prim
  • Yol
  • Yemek

Şirket tanımı

Yıllardır promosyon sektöründe hizmet veren, kaliteyi ve zamanında sipariş teslimatını kendisine ilke edinmiş bir firma olarak, yeni sezonda da farklı ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Geniş ürün yelpazemiz içerisinden kendinize uygun olan ürünleri seçip, detaylar ile ilgili tüm istek ve arzularınızı bizlere iletebilirsiniz.İnsanlar alacakları ürünün duyulmuş olmasına ve güven telkin etmesine önem verirler.Hiç duymadıkları bir ürüne ne kadar kaliteli ve ucuz olursa olsun para vermezler.

Bu anlamda promosyonun, satışa direkt olarak etkisi olmasa da, marka oluşturmak yada ürünün tanıtımını ve firmanın prestijini artırmak için çok büyük bir önemi vardır.Promosyon ürününün çok iyi seçilmesi gerekir aksi taktirde firmanın tanıtımını yapması gereken promosyon ürünü o firmanın yanlış tanınmasına yada prestij kaybetmesine neden olabilir. Bir eğitim kurumunun promosyon için çakmak kullanması çok yanlış ve verdiği hizmete tersdüşer. Yada bir kozmetik ürünler satan bir mağazanın kalem vermesi o mağazaya zarar vermese de tanıtım açısından pek bir faydası olmayacaktır. Bu yüzden seçilen promosyon ürünü firmaya veya tanıtılacak olan ürüne uygun olması gerekir.

Promosyonik;kalem, çakmak,ajanda, takvim, kolonya, kokulu mendil vb. bir çok promosyon ürününün yanı sıra firmanıza özel promosyon ürünleri belirler ve özgün tasarımı ile kaliteli hizmet anlayışını birleştirerek sizlere sunar.
 
Benzer İş İlanları
Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com