Opak Makina Kalıp Ambalaj Otomasyon San Tic. Ltd. Şti.

"Opack Makine Micro Kullanabilen Deneyimli Bayan Ön Muhasebe Elemanı Arıyor. " ilanına ait detaylar

Opack Makine Micro Kullanabilen Deneyimli Bayan Ön Muhasebe Elemanı Arıyor. Tam Gün

Son 12 gün İstanbul (Avr) 11 görüntüleme 18-35 Yaş Bayan  İlan No : 11579

İş Detayları

Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmamıza;

• Micro kullanabilen

• Deneyimli

• Bayan

Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır. 

Başvuru için CV: muhasebe@opackmakine.com

 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Opack makine uzun yıllar paketleme sektöründe deneyim sahibi olmuş ekibin bir araya gelmesiyle oluşmuştur, hedefi modern teknolojiye dayalı kaliteli üretimle müşteri memnuniyetini yüksek düzeyde karşılayan Makineleri üretmektedir. Bu doğrultuda firma hedeflerini yerine getirebilecek konusunun uzmanı çalışan ekibini sürekli motivasyon ve eğitimlerle desteklemektedir. Opack termoform ambalaj Makineleri ve hazır kap dolum makinleri imalatı, her türlü ürün için ambalajlama sistemleri kap tasarımları prototipi ve imalatı konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yerli ve yabancı paketleme Makineleri için modüler kalıplama sistemlerinin geliştirilmesini anahtar teslimi olarak yapılmaktadır. Konusunda uzman olan ekibi ile vermiş satış sonrası hizmetler arasında ayrıca makine operatörlüğü konusunda eğitim desteği de bulunmaktadır. Tubitak ve ar-ge proje çalışmaları ile sektöre destek vermekte olan firmamız müşterilere özel çalışmalarla ülkemizde hız kazanmakta olan endüstriyel otomasyon konusunda farklı çözümler sunmaktadır.

Özenle yapılan makinelerdeki verimi yükseltmek amacıyla Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren firma ürünlerinde inovasyon çalışmalarıyla rakiplerinden farklı tiplerde makineler tasarlamakta ve imal etmektedir.

Opak Makina Kalıp Ambalaj Otomasyon San Tic. Ltd. Şti.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com