Donato Tekstil İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

"Müşteri Temsilcisi Ve Planlama Elemanı Aranıyor." ilanına ait detaylar

Müşteri Temsilcisi Ve Planlama Elemanı Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 81 görüntüleme Bayan  İlan No : 15141

İş Detayları
Bağcılar’da triko imalatı yapan firmamızda çalışacak Microsoft Ofis programını kullanabilecek,Üretim, planlama ve sevkiyat bilgisi olan,Üniversite mezunu bayanMüşteri temsilcisi ve Planlama elemanı aranıyor.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Biz Kimiz...
Donato Tekstil'in temelleri Yönetim Kurulu Başkanı Ergün KADEMOĞLU'nun öncülüğünde bir aile şirketi olarak 1984 yılında Yeşildirek'te atılmıştır. O yıllarda çocuk giyimi ve triko toptan satışı ile faaliyetlerini sürdüren Donato Tekstil, 1997 yılında Güngören'de üretim ayağını da kurarak, ağırlıklı erkek triko imalatı ve bunun yanında bayan ve çocuk olmak üzere triko kazak üretimini paket teslimi olarak yapmaya başlamıştır.
Gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine parkurunu sürekli yenileyen ve geliştiren Donato Tekstil, son sistem 65 adet Stoll CMS 433 TC ve Hp compact makinesiyle ilerlemesine doğru ve güvenilir adımlarla devam etmektedir. Bağcılar'da üretim alanında işinde uzman personeli ile birlikte 3gg ile 12gg arasında üretim bandıyla yıllık ortalama 2,5 milyon adet triko paket teslimini müşterilerine gerçekleştirmektedir.
Donato Tekstil'in ana hedefi, ülkemizdeki tanınmış kot ve trend giyim firmaları için güvenilir ve güvenilir çözüm ortağı olarak kendi kreasyonları için maksimum güven ve kalite çerçevesinde üretimini sürdürmektir. Donato Tekstil ağırlıklı olarak erkek triko üretiyor ancak üretiminde kadın ve çocuk triko da bulunuyor ve üretiminin% 30'unu ihracata ayırıyor.
Siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızın memnuniyeti firmamızın en önemli kalıcı değeridir.
Donato Triko Yetkilisi
Osman KADEMOĞLU

Donato Tekstil İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Benzer İş İlanları
Kesimhane Bölümü İçin; Makastar, Metocu, Tasnifçi Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Güngören Merter'deki İhracat Firmamıza; Makastar Ve Makastar Yardımcısı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören Bakırköy'e Bayan Makinacılar Ve Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bakırköy - Modelist Aranıyor - Acele Tekstil Firmamıza Gerber- Lextra Kalıp Programını Bilen Modelist Alınacaktır. (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi Osmanbeydeki Tekstil Firmamıza; Gerber V8 Programını Kullanabilen Operatör Alınacaktır. (Osmanbey)  İstanbul (Avr) / Şişli Tekstil Firmamızda Çalışacak Sitilist Yardımcısı Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa Birlik Group Tekstile; Model Makinacı, Makastar, Makastar Yardımcıları, Metocu, Paketlemeci, Kalite Kontrolcü, Depocu Alınacaktır. Dolgun Ücret+ Ssk + Servis (Bağcılar - Mahmutbey)  İstanbul (Avr) / Bağcılar Demezoğlu Tekstil A.Ş.'Ye ; Atölyeden Gelen Malı Teslim Alıp, Sayım Yapacak Sayım Elemanı Ve Ortacılar Alınacaktır. Tecrübeli Veya Tecrübesiz Farketmez. Asgari Ücret+ Sgk+ Yemek+ Servis (Yada Yol Parası) Yenibosna Bahçelievler  İstanbul (Avr) / Bahçelievler - Modelist - Acil Güngören'deki Tekstil Firmamıza; Örme Ve Dokumada Deneyimli, Polypattern Veya Bir Program Bilen (Program Eğitimi Verilecektir) Modelist Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören Usta Stoll Tc Makinacılar, Ustabaşı, Triko Tasarımcı 0544.799 51 20  İstanbul (Avr) / Bahçelievler

Copyright © 2018 isinibul.com