Ersan Endüstriyel Sünger Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

"- Müşteri Temsilcisi - Başakşehir Sefaköy Civarından; Firmamıza Bilgisayar Kullanabilen, Müşterilerimizle İletişim Kurabilecek, Müşteri Temsilcisi Alınacaktır." ilanına ait detaylar

- Müşteri Temsilcisi - Başakşehir Sefaköy Civarından; Firmamıza Bilgisayar Kullanabilen, Müşterilerimizle İletişim Kurabilecek, Müşteri Temsilcisi Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 102 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 16738

İş Detayları

- MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ -

BAŞAKŞEHİR SEFAKÖY CİVARINDAN;

FİRMAMIZA BİLGİSAYAR KULLANABİLEN,

MÜŞTERİLERİMİZLE İLETİŞİM KURABİLECEK,

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

Şirket tanımı

1994 den bu yana yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi, deneyimi ve yeni konsept anlayışı ile birleştiren firmamız poliüretan sünger epdm, eva, polietilen, neopren, kauçuk gibi ham maddelerin müşteri talepleri doğrultusunda İslenmesi sekilendirilmesi, yanmaz emprenye edilmesi ve yarı mamul haline getirilmesi konularında faaliyet göstermektedir.

Firmamız çeşitli sertifika ve ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi ile tasarım ve projelerimizi çeşitlendirip dünya pazarında ülkemizi temsil etmenin gururunu yasamaktadır.

günümüz piyasa şartları ve rekabet ortamında başarılı olmanın yolu teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmek kalite ve verimliliği arttırarak geliştirmektedir.

Kalite ve hizmette sınır olmadığına inanan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile yurtdışı ve yurt genelinde ambalaj, İzolasyon, yalıtım basta olmak üzere tüm endüstriyel sektörlere hizmet vermekten ve siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duymaktadır.

ERSAN ENDÜSTRİYEL SÜNGER ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Copyright © 2018 isinibul.com