Özünlü Damper Karoser Ve Çelik Konst. San.Tic.Ltd.Şti.

"- Oto Boyacı - Acil Sultangazi'deki Damper Üreticisi Firmamıza Oto Boyacılar Alınacaktır." ilanına ait detaylar

- Oto Boyacı - Acil Sultangazi'deki Damper Üreticisi Firmamıza Oto Boyacılar Alınacaktır. Tam Gün

Son 10 gün İstanbul (Avr) 261 görüntüleme Bay  İlan No : 16913

İş Detayları

- OTO BOYACI -

ACİL SULTANGAZİ'DEKİ

DAMPER ÜRETİCİSİ FİRMAMIZA

OTO BOYACILAR

ALINACAKTIR.

Şirket tanımı

Özünlüfirması 1977 yılında İstanbul Okmeydanı’nda30 metrekarebir atölyede faaliyetlerine başlamış olup, 1985 yılına kadar burada faaliyetini sürdürmüştür. 1985 yılında halen üretim tesislerinin bulunduğu İstanbul Habipler’e taşınmıştır.

Özünlü büyüme hedefleri doğrultusunda 1991 yılında mevcut fabrikasının bulunduğu araziyi satın alarak geleceğin lider üst yapı üreticisi olma yolunda ilk yatırımını yapmıştır. Bugün itibariyle 3 ayrı tesiste 7000 m2 kapalı, 23000 m2 açık alan olmak üzere toplam 30000 m2 alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

2009 yılında Kalite Yönetimi anlayışı ile tüm süreçlerini yeniden düzenlerken yeni makina yatırımları ile üretim kapasitesini 2 katına çıkarmayı başarmıştır.

Firmamız 2005 yılından günümüze kadar olan süreçte uluslararası ticaretine de destek olacak şekilde Türkiye’de faaliyet gösteren 6 araç üreticisinin“onaylı üst yapı”tedarikçisi olarak sektörde bir ilki başarmıştır.

Yatırımlarına ve ar-ge çalışmalarına her geçen gün yenisini ekleyen Özünlü yurtiçinde 81 ilde ve yurtdışında 40’dan fazla ülkede satış gerçekleştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaya ve istihdam yaratmaya devam etmektedir.

Özünlü Damper Karoser ve Çelik Konst. San.Tic.Ltd.Şti.

Benzer İş İlanları
Skyland Merter Auto Servisimize; Mekanik Ustaları, Elektrik Ustaları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören - Oto Boya Elemanı - Avrupa Yakasındaki Servisimize Oto Boyacılar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih - Oto Elemanı - Eyüp'deki Oto Servisimize, Mekanik Ustası Ve Kalfalar Alınacaktır. (Ücret Dolgundur) Rami / Eyüp  İstanbul (Avr) / Eyüp Acele Oto Makas Ustası Alınacaktır. (Yenibosna)  İstanbul (Avr) / Fatih - Ağır Vasıta Bakım Elemanı - İstanbul Ayazağa Şantiyemizde, Ağır Vasıta Bakım Onarımından Anlayan Deneyimli Usta Ve Frenciler Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Sarıyer - Boya Teknisyenleri - Honda Yetkili Bayisinde Çalışacak, Tecrübeli Boya Teknisyenleri Alınacaktır. (Cevizlibağ)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Ümraniye'deki Servisimize Deneyimli Kaporta Boya Elemanı Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Fatih - Iveco Ve Hafif Ticari Araç Mekanik Ustası - İstanbul Başakşehir Ats Teknik Servisinde Çalışacak, Iveco Ve Hafif Ticari Araç Mekanik Ustası Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir Yaşa Bosch Car Servisine; Eyüp Ve Alibeyköy Şubelerimiz İçin Deneyimli; Servis Danışmanı, Mekanik Ustası, Elektrik Ustası, Yedek Parça Elemanı Alınacaktır  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa - Oto Elemanı - Odak Otomotiv'e Peugeot- Hyundaı- Opel Markalarımız İçin Deneyimli; Hasar Ekspertiz- Danışmanı, Rotbalans Teknisyeni, Mekaniker Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Son Kontrol/ Kalite Kontrol Elemanları Alınacaktır. (Topkapı)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu

Copyright © 2018 isinibul.com