Odak Paz. İhr. İth. Müm. A.Ş.

"- Oto Elemanı - Odak Otomotiv'e Peugeot- Hyundaı- Opel Markalarımız İçin Deneyimli; Hasar Ekspertiz- Danışmanı, Rotbalans Teknisyeni, Mekaniker Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Son Kontrol/ Kalite Kontrol Elemanları Alınacaktır. (Topkapı)" ilanına ait detaylar

- Oto Elemanı - Odak Otomotiv'e Peugeot- Hyundaı- Opel Markalarımız İçin Deneyimli; Hasar Ekspertiz- Danışmanı, Rotbalans Teknisyeni, Mekaniker Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Son Kontrol/ Kalite Kontrol Elemanları Alınacaktır. (Topkapı) Tam Gün

Son 7 gün İstanbul (Avr) 340 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 18627

İş Detayları

- OTO ELEMANI -

ODAK OTOMOTİV'E

PEUGEOT- HYUNDAI- OPEL

MARKALARIMIZ İÇİN DENEYİMLİ;

HASAR EKSPERTİZ- DANIŞMANI,

ROTBALANS TEKNİSYENİ,

MEKANİKER TEKNİSYENİ,

ELEKTRİK TEKNİSYENİ,

SON KONTROL/ KALİTE KONTROL

ELEMANLARI ALINACAKTIR.

(TOPKAPI)

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Hakkımızda
Odak Otomotiv, müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli, daha profesyonel, daha güvenilir hizmet verebilmek adına daha da büyüyor. Bugüne kadar sıfır araç satışı, servis ve sigorta hizmeti olarak mükemmeli başararak sadece ve sadece müşteri memnuniyetine odaklanarak, sizlerinde sayesinde adımızı markamızın önüne yazdık.


Misyonumuz

Satış, satış sonrası, yedek parça, tuning ve 2.el hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer yaratan prestijli bir şirket olmaktır. Standartların üzerinde müşteri memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışımızla, eğitimli kadromuzla, sürekli kendimizi geliştirerek, 1989 yılından bugüne otomobil bayileri içinde haklı ve seçkin bir üne sahibiz. Topkapı'nın merkezinde ve Bayrampaşa'da satış servis ve yedek parça hizmetlerimiz sürmektedir. Teknik donanımımız ve uzman kadromuz otomobil teknolojisini ve kalitesini sizlere tanıtmak için hizmetinizdedir.

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründe ilk tercih edilen, güçlü, güvenilir, yenilikçi, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli arttıran bir şirket olmaktır.

ODAK PAZ. İHR. İTH. MÜM. A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com