Ulubaşlar Grup Oto. İnş. Tur. San. Tic. A.Ş.

"- Usta Mekanikerler - Acele Yetkili Servisimize; Usta Mekanikerler Alınacaktır. Büyükçekmece- Beylikdüzü (Emekli Olabilir)" ilanına ait detaylar

- Usta Mekanikerler - Acele Yetkili Servisimize; Usta Mekanikerler Alınacaktır. Büyükçekmece- Beylikdüzü (Emekli Olabilir) Tam Gün

Son 3 gün İstanbul (Avr) 91 görüntüleme Bay  İlan No : 18596

İş Detayları

- USTA MEKANİKERLER -

ACELE YETKİLİ SERVİSİMİZE;

USTA MEKANİKERLER ALINACAKTIR.

BÜYÜKÇEKMECE- BEYLİKDÜZÜ

(EMEKLİ OLABİLİR)

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

ULUBAŞLAR HOLDİNG, 1971 yılında başlayan ticari hayatımız içinde, ticarete ilk başlayan Nuri ULUBAŞ başarılı çalışmaları ve üretkenliği ile grubumuza öncülük etmiş ve bugün yürütmekte olduğu sosyal alandaki faaliyetlerine başlayana kadar önemli projelere imza atmıştır. En büyük meziyetler olan dürüstlük, azim, cesaret ve yardımseverlik grubumuzun en büyük özelliğini oluşturmaktadır.

ULUBAŞLAR HOLDİNG olarak genç ve dinamik kadromuz ile her zaman gelişmelere açık ve bütün yenilikleri yakından takip eden bir yapımız ile 21.yüzyılda başarı grafiğimizi her zaman daha da iyi hale getirmeye gayret gösteriyoruz.

Tüm faaliyetlerimizde temel prensibimiz olan müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Gerek ürün kalitesi, gerekse hizmet ve servis kalitesi hiçbir zaman vazgeçemeyeceğimiz en önemli unsurlarımızdandır.

Araştırma ve geliştirme ekibimiz ile her geçen gün ürün gruplarımız içine yeni ürünler katmaktayız. Dünyadaki ürün gelişmeleri ve teknolojik değişimler çok yakından takip edilmektedir. Yapmış olduğumuz ticari ve sınai faaliyetlerin dışında çeşitli toplumsal ve kültürel faaliyetlerde bulunarak toplumumuzda bize duyulan güvene, her zaman sadık kalmak yolunda çalışmaktayız.

ULUBAŞLAR HOLDİNG olarak 100 civarında çalışanımız ve ortalama 35 yaş gibi genç ve dinamik ekibimiz ile ülkemiz ekonomisine katma değerler üretmek yolundaki faaliyetlerimize her zaman aynı şevk ve heyecan ile devam edeceğiz.

ULUBAŞLAR GRUP OTO. İNŞ. TUR. SAN. TİC. A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com