Asist Oto Yedekparça San. Ve Tic. A.Ş.

"Asist Oto Bünyesinde İstanbul Genelinde Çalışacak; Kaynakçı : 18.000 Tl Maaş+ Motorcu- Mekaniker : 19.000 Tl Maaş+ Oto Boyacı : 18.000 Tl Maaş+ Oto Elektrikçi : 17.000 Tl Maaş+ Mesai+ Yol+ Yemek+ Sosyal Haklar Verilecektir." ilanına ait detaylar

Asist Oto Bünyesinde İstanbul Genelinde Çalışacak; Kaynakçı : 18.000 Tl Maaş+ Motorcu- Mekaniker : 19.000 Tl Maaş+ Oto Boyacı : 18.000 Tl Maaş+ Oto Elektrikçi : 17.000 Tl Maaş+ Mesai+ Yol+ Yemek+ Sosyal Haklar Verilecektir. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 209 görüntüleme Bay  İlan No : 26742

İş Detayları

ASİST

OTO Bünyesinde

İSTANBUL Genelinde Çalışacak;

KAYNAKÇI : 18.000 TL Maaş+

MOTORCU- Mekaniker : 19.000 TL Maaş+

OTO BOYACI: 18.000 TL Maaş+

OTO ELEKTRİKÇİ: 17.000 TL Maaş+

MESAİ+ Yol+ Yemek+

SOSYAL Haklar Verilecektir.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Yemek

Şirket tanımı

Asist, kamu kurumları ve kuruluşlarının, özel sektör firmalarının sahip oldukları araç, iş makineleri ve ekipmanlarının periyodik bakım, arıza tamir, yetkili servis, yedek parça ve sarf malzeme teminini yapan ve yerinde operasyon hizmeti veren bir filo ve servis yönetimi şirketidir.

 

Asist, kurumların bu alanda yaşamakta oldukları personel yönetimi sorunları, verimsizlik, yüksek maliyetler, yedek parça temini sorunları, farklı dış servislere bağımlılık gibi sebeplerden kamu hizmetlerdeki aksamaların önüne geçerek profesyonel çözümler üretmektedir.

 

Özellikle belediye hizmetlerinde kullanılan tüm marka ve model araçların servis bakım ve tamir hizmetlerini tek elden profesyonel bir şekilde ve kurumun kendi adresinde gerçekleştirmektedir.

 

Asist, sektördeki tecrübesi ve birçok firmanın bayi ve distribütörlüğü ile yedek parça ve sarf malzeme tedarik zinciri ile kısa sürelerde gerçekleşen bakım ve onarım işlemleriyle amortisman maliyetlerini minimum seviyelere indirmektedir.

 

Tüm araçlar için tek elden çözüm sunarak, kaynakların verimli kullanılmasını, bakım ve onarım sürelerinin kısalmasını, takip, denetim ve raporlama sistemleriyle kurumlarda araçlara bağlı işlerin aksamamasını sağlamaktadır.

 

Asist, tüm bu işleri Albayrak Grubu bünyesinde yurt içi ve yurt dışında 25 noktada, 200’e yakın personeliyle, 1500 den fazla araç ve iş makinesine 7/24 bakım, onarım, yedek parça tedarik hizmetleri vermenin tecrübesi ve gücü ile gerçekleştirmektedir.

ASİST OTO YEDEKPARÇA SAN. VE TİC. A.Ş.

Benzer İş İlanları
Asist Oto Bünyesinde İstanbul Genelinde Çalışacak; Kaynakçı : 18.000 Tl Maaş+ Motorcu- Mekaniker : 19.000 Tl Maaş+ Oto Boyacı : 18.000 Tl Maaş+ Oto Elektrikçi : 17.000 Tl Maaş+ Mesai+ Yol+ Yemek+ Sosyal Haklar Verilecektir.  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa - Bakım - Onarım Ustası - Alınacaktır. İstanbul Çatalcadaki, Kum Ocağı Şantiyemize; İş Makinalarımız Ve Kamyonlarımız İçin - Bakım - Onarım Ustası - Alınacaktır. Ücret Dolgundur. (Yatılı - Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer - Kaportacı - Motorcu - Ustalar- Kalfalar Alınacaktır. Albayrak Grubu Bünyesinde Çalışacak; - Kaportacı - Motorcu - Ustalar- Kalfalar Alınacaktır. 22.000 Tl Maaş+ Yol+ Yemek+ Sosyal Haklar Mevcuttur.  İstanbul (Avr) / Başakşehir As-Kale Suzuki-Mg- Fuso Yetkili Servisimizde Çalışacak Elektrik Ustası (Elektrikli Oto'da Tecrübeli) Mekanik Ustası (Tecrübeli) Kaporta Ustası (Tecrübeli) Boya Ustası Alınacaktır. (Avcılar- Haramidere Sanayi)  İstanbul (Avr) / Avcılar - Kaportacı - Boyacı - Ustalar- Kalfalar Alınacaktır. Albayrak Grubu Bünyesinde Başakşehir'de Çalışacak; - Kaportacı - Boyacı - Ustalar- Kalfalar Alınacaktır. 23.000 Tl Maaş+ Yol+ Yemek+ Sosyal Haklar Mevcuttur.  İstanbul (Avr) / Başakşehir Emekli Oto Kaportacı- Mekanikci- Oto Elektrikçi (Sefaköy)  İstanbul (Avr) / Fatih - Oto Boya Ustası - Yenikapı'daki Servisimize; Oto Boya Ustası Alınacaktır. (Ücret Dolgundur.)  İstanbul (Avr) / Fatih - Oto Boyacı - Acele Bakırköy Osmaniyedeki Servisimize; Yüksek Kazançla Oto Boyacı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih Avcılar Haramideredeki Otomotiv Plazamıza; Sıfır Araç Yıkama- Pasta Cila Ve Seramik Yapabilecek, Tecrübeli Personel Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Avcılar

Copyright © 2018 isinibul.com