Gaziantepli Kardeşler Ali Uçar Ve Kardeşleri Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.

"Deneyimli Deneyimsiz Servis Danışmanları Aramaktayız." ilanına ait detaylar

Deneyimli Deneyimsiz Servis Danışmanları Aramaktayız. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 35 görüntüleme Bay  İlan No : 22350

İş Detayları

GaziantepliKardeşler Kamyon Bölümünde çalışacak;

Deneyimli,deneyimsiz

ServisDanışmanları aramaktayız.

Yenibosna.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı


Yenibosnada, Gebzede  ve Esenyurt da faaliyet göstermektedir. Ford ve Otokar  Satış ve Servis hizmetleri vermektedir.

Yenibosna daki Ford yetkili servisimiz 9200 M2 lik bir alanda,yaklaşık 150 personele istihdam sağlayıp,günlük 150 adet araç girişi kapasitesiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Gebze servisimiz ise yaklaşık 100 personeli ile günlük 90 araç giriş kapasitesinde aynı hizmeti iki noktada da başarmak için çalışmaktadır.

Esenyurt 10.000 m2 üzerine yaklaşık 100 personeli ile günlük 90 araç giriş kapasitesinde kamyon satış ve servis hizmetini ile çalışmaktadır. Şirketin servis bölümünde bakım,onarım,rot, balans, jant düzeltme, yağ değişimi, araçların tüm servis ihtiyaçları, bireylere ve şirketlere yönelik olarak, müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde, güler yüzlü uzman personeliyle, ferah ve sıcak bir ortamda, en uygun çözümü en kısa zamanda sunarak karşılanmaktadır.

Satış ağını da bünyesinde bulunduran Gaziantepli Kardeşler 2012 yılı itibari ile hızlı bir adımla İstanbul pazarında büyük bir pay kazanmayı başarmıştır.  Aynı zamanda, kalitesi ve güvenilirliği herkes tarafından bilinen, Michelin lastik bayiliğimiz ve Alkar araç kiralama firmamız da, hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Gaziantepli Kardeşler otomotiv olarak, tüm müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi sağlamış,alanında uzman eğitimli personellerimizle, müşterilerimizin güvenini kazanarak bugünlere gelmiş ve sektördeki saygıdeğer yerimizi almışızdır. Gaziantepli Kardeşler, eğitimli kadrosu ve yeniliklere uyum sağlayan altyapısı ile otomotiv sektörünün seçkin firmalarından biridir.Ve böyle kalabilmek için çok çalışmaktadır. Firmamız sağladığı satış sonrası hizmeti ile, müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Asıl amacımız,Ford Otosan ve Otokar ailesinin en değerli bireylerinden birisi olup,siz değerli müşterilerimize Ford markasını en iyi şekilde temsil etmek ve rakiplerimiz arasında en üst sıralarda yer almaktır.

Hakkımızda

Gaziantepli Kardeşler Ali Uçar ve Kardeşleri Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com