Kuzey Otomotiv Mercedes Servis

"Kuzey Mercedes Özel Servisimize; Motor Mekanik Ustası, Elektrik Ustası Alınacaktır. Gaziosmanpaşa - Arnavutköy" ilanına ait detaylar

Kuzey Mercedes Özel Servisimize; Motor Mekanik Ustası, Elektrik Ustası Alınacaktır. Gaziosmanpaşa - Arnavutköy Tam Gün

Son 6 gün İstanbul (Avr) 246 görüntüleme Bay  İlan No : 18615

İş Detayları

                   KUZEY

MERCEDES ÖZEL SERVİSİMİZE;

MOTOR MEKANİK USTASI,

ELEKTRİK USTASI

ALINACAKTIR.

GAZİOSMANPAŞA - ARNAVUTKÖY

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Kuzey Otomotiv 2014 yılından bu yana Mercedes öncelikli olmak üzere tüm marka araçların mekanik elektrik-elektronik, kaporta-boya işleri, egzoz emisyon ve yedek parça alanlarında faaliyet göstermektedir. Sultangazi Sanko Sanayi Sitesi'nde 3 adet şube ve Gaziosmanpaşa Merkez Servisi ile hizmet veren Kuzey Otomotiv'de müşterilerilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Bu güne kadar büyük yollar kat etmemizdeki ve gelişmemizdeki en önemli faktör müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutup zamanında iş teslimatlarımızı yapmamızdır. Elemanlarımız yapacakları tüm işlerde  uzmanlaşmıştır. Sizlere otomotiv servis hizmetleri konusunde daha iyi yardımcı olabilmek için kendimizi her geçen gün güncelleyip yenilemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizle beraber bugünlere gelen Kuzey Otomotiv bundan sonraki günlerde de sizlerden aldıgı güçle hızla gelişip, sektöründe müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek duruma gelecektir. 7/24 telefon desteği sağlayan Kuzey Otomotiv çekici hizmeti ile de müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. En son teknoloji bilgisayarlı cihazlarımızla arıza tespiti yapıp, araç bakım ve tamiri uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kuzey Otomotiv yedek parça temini konusunda da siz değerli müşterilerimize önemli destekler vermektedir. Yedek parça hizmetimiz Kuzey Otomotiv garantisi altında olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hedefimiz Kuzey Otomotiv markasını en üst seviyeye taşıyarak verdiğimiz güven sayesinde müşterilerimizle samimi dostluklar kurup tekrar tekrar çalışma imkanı yakalamaktır.


Sultangazi Sanko Sanayi sitesinde  3 şubemiz mevcuttur. 
1. Şube Mercedes Servisi,
2. Şube oto elektrik ve klima servisi,
3. Şube tüm marka araç tamir servisi,

Ve 2020 yılında hizmete soktuğumuz 3.0000 m2'lik alana sahip Gaziosmanpaşa merkez servisimiz ile hizmetinizdeyiz.


RAMAZAN KUZEY ÖZGEÇMİŞ
1985 yılında Çanakkale GökÇeada doğumlu olup, 3 yıl Gökceada da çıraklığını yapıp 2000 yılında meslegi için İstanbula gelmiştir. Askere kadar kalfa olararak Sanko Sanayi Sitesi'nde kendini geliştirmiştir.
Askerden sonra Mercedes bünyesinde ilk olarak 1 sene Mengerler Otomotiv'de kendini geliştirmiştir ve gerekli eğitimleri görmüştür. 1 senenin sonunda Has Otomotiv Mercedes bayisine 10.02.2008 tarihinde iş başı yapmıştır. Has Otomotiv'de 8 yıl boyunca 30 dan fazla egitim görmüştür. 2013 yılında yapılan Mercedes Benz teknisyen olimpiyatlarında 500 kişi içinden Türkiye 3. olarak başarısına başarı katmıştır.
2015 yılı da temellerini atmış olduğu Kuzey Otomotiv ile toplamda 4 şube ve 85 personel ile ortalama günlük 150 araca hizmet vermektedir.

KUZEY OTOMOTİV MERCEDES SERVİS

Copyright © 2018 isinibul.com