Tamsan Krom Tamponları

"Oto Aksesuar Montajına Eleman" ilanına ait detaylar

Oto Aksesuar Montajına Eleman Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 418 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 984

İş Detayları

OTO aksesuar montajında çalışacak tecrübeli yada yetiştirilmek üzere elemanlar. Bağcılar- Yüzyıl. 

Şirket tanımı

1981 yılında otomotiv sektörüne yedek parça satışı ile faaliyetlerine başlayan Tamsan, kendi üretim sahasını kurmak amacıyla 1997 yılında yatırımlara başladı. Toplamda 2.500 metrekarelik alana kurulan üretim sahasında bugün başta pıck-up, suv, jeep, ağır ticari ve hafif ticari araçların her türlü alüminyum, krom ve poliüretan hammaddeden olmak üzere ön koruma barları, yan basamak barları, arka koruma barları, tavan portbagajları ve çeki demirleri gibi birçok ürünün imalatını da yapmaktadır.

İyi hizmet ve kalite değerleri ile sektörde lider olmayı hedefleyen Tamsan tasarımları, yenilikçi anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile sektörde öncü olmaya adaydır. Gelecek vaad eden yatırımları ile yenilikçi zihniyete özen gösteren Tamsan, tasarımları ile yedek parça ve aksesuar dalında Türkiye'de olduğu kadar ihracatlarıyla Balkanlar, Avrupa ve Ortadoğu'da da sektöründe duyulmuş güçlü bir markadır. Sürekli gelişime önem veren Tamsan, her zaman müşterilerini memnun edecek şekilde kaliteli ürünler sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.

Tamsan, OEM üreticiliğe ağırlık vermiş, markaların orijinal ekipmanlarını üretme konusunu hedef belirlemiştir. Yapmış olduğumuz ar-ge çalışmaları doğrultusunda Ford, Isuzu, Mitsubishi marka araçların orijinal ekipmanlarını üreterek sektörde bir ilke imza atmıştır. Diğer marka ve modeller üzerinde de ar-ge çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Kalitesini de tescilleyen Tamsan, TS EN ISO 9001:2000 TUV ve CE sertifikaları ile üretimine benzersiz bir standartı kendine benimsemiştir.

Bize çalışmalarımızda bu gücü veren tüm iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz...
Benzer İş İlanları
- Mekanik Motor Ve Kaporta Ustası - İstanbul Başakşehir Ats Teknik Servisinde Çalışacak, Mekanik Motor Ve Kaporta Ustası Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir - Oto Elemanı - Odak Otomotiv'e Peugeot- Hyundaı- Opel Markalarımız İçin Deneyimli; Hasar Ekspertiz- Danışmanı, Rotbalans Teknisyeni, Mekaniker Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Son Kontrol/ Kalite Kontrol Elemanları Alınacaktır. (Topkapı)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Skyland Merter Auto Servisimize; Mekanik Ustaları, Elektrik Ustaları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören - Oto Boya Elemanı - Avrupa Yakasındaki Servisimize Oto Boyacılar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih Ümraniye'deki Servisimize Deneyimli Kaporta Boya Elemanı Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Fatih Acele Oto Makas Ustası Alınacaktır. (Yenibosna)  İstanbul (Avr) / Fatih Oto Boya Ustası Ve Mekanik Ustası İkitelli  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece - Iveco Ve Hafif Ticari Araç Mekanik Ustası - İstanbul Başakşehir Ats Teknik Servisinde Çalışacak, Iveco Ve Hafif Ticari Araç Mekanik Ustası Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir Yaşa Bosch Car Servisine; Eyüp Ve Alibeyköy Şubelerimiz İçin Deneyimli; Servis Danışmanı, Mekanik Ustası, Elektrik Ustası, Yedek Parça Elemanı Alınacaktır  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa - Boya Teknisyenleri - Honda Yetkili Bayisinde Çalışacak, Tecrübeli Boya Teknisyenleri Alınacaktır. (Cevizlibağ)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu

Copyright © 2018 isinibul.com