Tamsan Krom Tamponları

"Oto Aksesuar Montajına Eleman" ilanına ait detaylar

Oto Aksesuar Montajına Eleman Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 666 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 984

İş Detayları

OTO aksesuar montajında çalışacak tecrübeli yada yetiştirilmek üzere elemanlar. Bağcılar- Yüzyıl. 

Şirket tanımı

1981 yılında otomotiv sektörüne yedek parça satışı ile faaliyetlerine başlayan Tamsan, kendi üretim sahasını kurmak amacıyla 1997 yılında yatırımlara başladı. Toplamda 2.500 metrekarelik alana kurulan üretim sahasında bugün başta pıck-up, suv, jeep, ağır ticari ve hafif ticari araçların her türlü alüminyum, krom ve poliüretan hammaddeden olmak üzere ön koruma barları, yan basamak barları, arka koruma barları, tavan portbagajları ve çeki demirleri gibi birçok ürünün imalatını da yapmaktadır.

İyi hizmet ve kalite değerleri ile sektörde lider olmayı hedefleyen Tamsan tasarımları, yenilikçi anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile sektörde öncü olmaya adaydır. Gelecek vaad eden yatırımları ile yenilikçi zihniyete özen gösteren Tamsan, tasarımları ile yedek parça ve aksesuar dalında Türkiye'de olduğu kadar ihracatlarıyla Balkanlar, Avrupa ve Ortadoğu'da da sektöründe duyulmuş güçlü bir markadır. Sürekli gelişime önem veren Tamsan, her zaman müşterilerini memnun edecek şekilde kaliteli ürünler sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.

Tamsan, OEM üreticiliğe ağırlık vermiş, markaların orijinal ekipmanlarını üretme konusunu hedef belirlemiştir. Yapmış olduğumuz ar-ge çalışmaları doğrultusunda Ford, Isuzu, Mitsubishi marka araçların orijinal ekipmanlarını üreterek sektörde bir ilke imza atmıştır. Diğer marka ve modeller üzerinde de ar-ge çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Kalitesini de tescilleyen Tamsan, TS EN ISO 9001:2000 TUV ve CE sertifikaları ile üretimine benzersiz bir standartı kendine benimsemiştir.

Bize çalışmalarımızda bu gücü veren tüm iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz...
Benzer İş İlanları
- Kaportacı - Boyacı - Ustalar- Kalfalar Alınacaktır. Albayrak Grubu Bünyesinde Başakşehir'de Çalışacak; - Kaportacı - Boyacı - Ustalar- Kalfalar Alınacaktır. 23.000 Tl Maaş+ Yol+ Yemek+ Sosyal Haklar Mevcuttur.  İstanbul (Avr) / Başakşehir - Bakım - Onarım Ustası - Alınacaktır. İstanbul Çatalcadaki, Kum Ocağı Şantiyemize; İş Makinalarımız Ve Kamyonlarımız İçin - Bakım - Onarım Ustası - Alınacaktır. Ücret Dolgundur. (Yatılı - Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer As-Kale Suzuki-Mg- Fuso Yetkili Servisimizde Çalışacak Elektrik Ustası (Elektrikli Oto'da Tecrübeli) Mekanik Ustası (Tecrübeli) Kaporta Ustası (Tecrübeli) Boya Ustası Alınacaktır. (Avcılar- Haramidere Sanayi)  İstanbul (Avr) / Avcılar Emekli Oto Kaportacı- Mekanikci- Oto Elektrikçi (Sefaköy)  İstanbul (Avr) / Fatih Asist Oto Bünyesinde İstanbul Genelinde Çalışacak; Kaynakçı : 18.000 Tl Maaş+ Motorcu- Mekaniker : 19.000 Tl Maaş+ Oto Boyacı : 18.000 Tl Maaş+ Oto Elektrikçi : 17.000 Tl Maaş+ Mesai+ Yol+ Yemek+ Sosyal Haklar Verilecektir.  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa - Oto Boya Ustası - Yenikapı'daki Servisimize; Oto Boya Ustası Alınacaktır. (Ücret Dolgundur.)  İstanbul (Avr) / Fatih - Kaportacı - Motorcu - Ustalar- Kalfalar Alınacaktır. Albayrak Grubu Bünyesinde Çalışacak; - Kaportacı - Motorcu - Ustalar- Kalfalar Alınacaktır. 22.000 Tl Maaş+ Yol+ Yemek+ Sosyal Haklar Mevcuttur.  İstanbul (Avr) / Başakşehir - Oto Boyacı - Acele Bakırköy Osmaniyedeki Servisimize; Yüksek Kazançla Oto Boyacı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih

Copyright © 2018 isinibul.com