Tamsan Krom Tamponları

"Oto Aksesuar Montajına Eleman" ilanına ait detaylar

Oto Aksesuar Montajına Eleman Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 508 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 984

İş Detayları

OTO aksesuar montajında çalışacak tecrübeli yada yetiştirilmek üzere elemanlar. Bağcılar- Yüzyıl. 

Şirket tanımı

1981 yılında otomotiv sektörüne yedek parça satışı ile faaliyetlerine başlayan Tamsan, kendi üretim sahasını kurmak amacıyla 1997 yılında yatırımlara başladı. Toplamda 2.500 metrekarelik alana kurulan üretim sahasında bugün başta pıck-up, suv, jeep, ağır ticari ve hafif ticari araçların her türlü alüminyum, krom ve poliüretan hammaddeden olmak üzere ön koruma barları, yan basamak barları, arka koruma barları, tavan portbagajları ve çeki demirleri gibi birçok ürünün imalatını da yapmaktadır.

İyi hizmet ve kalite değerleri ile sektörde lider olmayı hedefleyen Tamsan tasarımları, yenilikçi anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile sektörde öncü olmaya adaydır. Gelecek vaad eden yatırımları ile yenilikçi zihniyete özen gösteren Tamsan, tasarımları ile yedek parça ve aksesuar dalında Türkiye'de olduğu kadar ihracatlarıyla Balkanlar, Avrupa ve Ortadoğu'da da sektöründe duyulmuş güçlü bir markadır. Sürekli gelişime önem veren Tamsan, her zaman müşterilerini memnun edecek şekilde kaliteli ürünler sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.

Tamsan, OEM üreticiliğe ağırlık vermiş, markaların orijinal ekipmanlarını üretme konusunu hedef belirlemiştir. Yapmış olduğumuz ar-ge çalışmaları doğrultusunda Ford, Isuzu, Mitsubishi marka araçların orijinal ekipmanlarını üreterek sektörde bir ilke imza atmıştır. Diğer marka ve modeller üzerinde de ar-ge çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Kalitesini de tescilleyen Tamsan, TS EN ISO 9001:2000 TUV ve CE sertifikaları ile üretimine benzersiz bir standartı kendine benimsemiştir.

Bize çalışmalarımızda bu gücü veren tüm iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz...
Benzer İş İlanları
Oto Mekanik / Kaporta / Oto Elektrik Ustaları  İstanbul (Avr) / Bağcılar - Yağcılar - Vasıfsız Elemanlar - İstanbul Çatalcadaki Kum Ocağı Şantiyemize, İş Makinalarımızın Ve Tesis Makinalarımız İçin, Yağcılar Ve Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. Ücret Dolgundur. (Yatılı - Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer As-Kale Suzuki Ve Mitsubishi Yetkili Servisimizde Çalışacak, Tecrübeli Mekanik Teknisyenleri Elektrik Teknisyenleri Kaporta Teknikerleri Boya Teknikerleri Alınacaktır. (Avcılar)  İstanbul (Avr) / Avcılar - Bakım - Onarım Elemanları - İstanbul Ayazağadaki Taş Ocağı Şantiyemize; İş Makinalarımız Ve Tesis Makinalarımız İçin - Bakım - Onarım Elemanları - Alınacaktır. Ücret Dolgundur. (Yatılı - Gurbetçi Olabilir.)  İstanbul (Avr) / Sarıyer - Mekanik Tamir Ustaları - İstanbul Çatalcadaki Kum Ocağı Şantiyemize; İş Makinalarımız Ve Kamyonların Bakım Onarımlarını Yapabilecek Ustalar Alınacaktır. Ücret Dolgundur. (Yatılı - Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer Acele Ümraniye'deki Servisimize; Deneyimli Mekanikçiler, Kaporta- Boya Elemanları Alınacaktır.  İstanbul (Asya) / Ümraniye Peugeot - Opel - Hyundaı Markalarımız İçin; Mekanik, Elektrik, Trim Teknisyeni, Kalite/ Son Kontrol Personeli Alınacaktır. (Topkapı)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Bosch Car Servisimize; Eyüp Ve Alibeyköy Şubelerimiz İçin Deneyimli; Elektrik Ustası, Mekanik Ustası, Oto Boya Ustası Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa

Copyright © 2018 isinibul.com