Kastamonu Otomotiv İnş. Gıda Turz. Nak. Dış Tic. Ltd. Şti.

"Galerimize Oto Yıkama Elemanı" ilanına ait detaylar

Galerimize Oto Yıkama Elemanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Asya) 164 görüntüleme Bay  İlan No : 9640

İş Detayları

TUZLA ORHANLI'DAKİ GALERİMİZE

DENEYİMLİ, İÇ VE DIŞ OTO YIKAMACILARI ALINACAKTIR.

MAAŞ+ SGK + YEMEK

 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

1997 Yılında şahıs firması olarak faaliyete başlayan firmamız 2002 yılında limited şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ve Türkiye’nin 2. el ticari araç alım-satım hizmeti veren büyük şirketleri arasında yer almıştır.

Kastamonu otomotiv Maltepe Zümrütevler mahallesi, Tuzla Orhanlı mahallesi, ve Tuzla Anadolu Mahallesinde olmak üzere 3 şubesinde açık otopark şeklindeki showroom lokasyonları ile toplamda 20.000 m2 den fazla bir alanda ortalama 600 araç portföyü ve 30 uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Öncelikle Isuzu, Mıtsubıshı, Iveco, Renault ve Ford gibi markaların alım-satımında uzmanlaşan Kastamonu otomotiv bu bilgi ve tecrübesini ticari araç konusunda engin deneyime taşımıştır. Bu sayede Türkiye’nin en büyük ticari araç alım-satımı yapan kurumsal ve köklü firmalarından biri olmuştur.

Sahip olduğu değerlerin tamamını ‘’Müşteri memnuniyeti’’ merkezine koyan Kastamonu otomotiv piyasanın en iyi ticari araçlarını markalara yakışacak hizmet kalitesi ile müşterileri ile buluşturmayı hedeflemiştir.
2009 yılında showroom alanını önemli açıda geliştirerek tuzla Orhanlı mevkiinde 16.000 m2 den fazla bir alanda 200’ den fazla ticari araç ve 200 den fazla üst yapı malzemelerinin sergileneceği bir kompleks hizmete sunulmuştur.

Son olarak 2018 yılında İstanbul Tuzla Anadolu mahallesinde 3.000 m2 den fazla bir showroom alanınıda büyük bir onurla müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Kastamonu otomotiv, sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmak ve yükseltmek adına üzerine düşeni yapmayı ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedef bilmiş ve en büyük ilke edinmiştir.

KASTAMONU OTOMOTİV İNŞ. GIDA TURZ. NAK. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Benzer İş İlanları

Copyright © 2018 isinibul.com