Park Otomotiv Turz. Otelcilik San. Tic.

"Satış Danışmanı Ve Satış Destek Elemanları" ilanına ait detaylar

Satış Danışmanı Ve Satış Destek Elemanları Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 73 görüntüleme 20-45 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 26733

İş Detayları

Kadıköy Kuyubaşı'nda bulunan Otomotiv sektöründe hizmet veren firmamıza;

Güçlü İnsan İlişkileri ve İletişim becerilerine sahip, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, bilgisayar kullanabilen,

Bay-Bayan

Satış Danışmanı ve

SATIŞ Destek Elemanı alınacaktır.

Maaş+ Prim+ Sgk

Başvurularınızı Mesai Saatlerinde yapmanız rica olunur.

0.533.030°90°61

0.539.215°69°69

yusufziya@kaletaksi.com

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Prim
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

kiralama, sıfır ve ikinci el oto alım satım, oto servis ve yedek parca, rentacar, sigorta, muhasebe, müşavirlik, turizm, inşaat, emlak alım satım, alanlarında faliyet göstermektedir.  Kale Ticaret, 1979 senesinde taksi faaliyetlerine Lalelide başladıktan sonra, 1996 yılında Kale Taksi markasıyla Oto Center şubesini, 2009 yılında istoç merkez şube, 2010 yılında Kadıköy şube, 2012 yılında çorlu şubesini faliyete geçirerek taksi sektöründe diğer rakiplerinden farklı olarak istanbul dışında şubeleşme yönünde adımlar atmış ve atmaya devam etmektedir. 

 

Kale Taksi, Turizm ve Rent a Car Sektöründe!

İstanbul’un turist potansiyelinin her sene artması, bu yönde gerçekleşecek faaliyetlerin planlanmasına neden olmuştur. Bu bakımdan Kale Ticaret ilk olarak, Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarında açtığı şubeleriyle rent a car hizmeti vermeye başlamıştır.


İSTOÇ Kale Plaza Yükseldi!

İstanbul’un turist potansiyelinin her sene artması, bu yönde gerçekleşecek faaliyetlerin planlanmasına neden olmuştur. Bu bakımdan Kale Ticaret ilk olarak, Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarında açtığı şubeleriyle Castle rent a car adı altında hizmeti vermeye başlamıştır. 

Kale Ticaret, tüm faaliyetlerini bir merkezden verebilmek için 2009 yılında 14 bin metrekare kapalı alana sahip olan İSTOÇ Kale Plazayı hizmete sundu. Daha kaliteli ve modern bir hizmetin müşterilere sunulması hedefiyle kurulan plazada, taksi muhasebeleri için 20 kişilik uzman kadro, servis ve yedek parça hizmetleri için 30 kişilik uzman kadro, 0 KM araç showroomları ve güler yüzlü satış temsilcileriyle hizmet vermektedir. Ayrıca Allianz Sigorta, BRC LPG, Atiker LPG, petlas  gibi markaların bayi hizmetleri de Kale Plazada sürdürülmektedir. Kale Taksi Kadıköy Şubesi Hizmete Girdi!

Kale Ticaret, hizmetlerinin giderek yaygınlaşmasına bağlı olarak, Anadolu yakası Kadıköy şubesini kurdu. Şube bünyesinde Kale Ticaretin taksi, otomobil, müşavirlik, muhasebe, sigortacılık hizmetleri sunulmaktadır.


Kale Ticaret Turizm Faaliyetlerini Genişletiyor!

Turizm ve otelcilik sektörlerinde kalıcılığını garantilemek isteyen firma, İstanbul Avcılar sahilde 7 bin 500 metrekarelik otel arsası almış durumdadır.Bunun yanında birçok İstanbul'un içi ve dışında arsa yatırımlarını hızla yenilerini ekleyerek devam etmektedir.

 

Taksi Plaka Alım satım

Park Otomotiv Turz. Otelcilik San. Tic.

Copyright © 2018 isinibul.com