Bölge Hastanesi

"Dahiliye Uzmanı " ilanına ait detaylar

Dahiliye Uzmanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Asya) 647 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 1007

İş Detayları

ANADOLU Yakasındaki Hastanemize Dahiliye Uzmanı aranıyor 02165853200 (Dahili: 2501- 6102)- 05322446480 

Sosyal Haklar

  • SGK

Şirket tanımı

Özel Pendik Bölge Hastanesi 2010 yılının Ocak ayında hizmete girmiştir. E5 karayolu üzerinde, Tavşantepe metro durağı yanında olan hastanemizin  Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına uzaklığı sadece 10 km’dir. Pendik ilçesinde yaklaşık 14 bin metrekare kapalı alana kurulmuş hastanemizde toplam 160 yatak (98 hasta yatağı, 52 yoğun bakım yatağı ve 10 gözlem yatağı) kapasitesi mevcuttur. Bu bölgede tek nükleer tıp bölümüne sahip olan hastanemizin kısa sürede hizmete açılacak yeni bölümleri de yer almaktadır.  46 adet poliklinik ve yaklaşık bu sayıda ileri tetkik alanı yanı sıra tüm görüntüleme işlemlerinin ve laboratuvar analizlerin yapıldığı tanı üniteleri bulunan hastanemiz, kalp - damar cerrahisi, ortopedi, nöroşiruriji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, nöroloji ve plastik cerrahi alanlarında ön sırada yer almayı hedeflemektedir.
MİSYONUMUZ
Topluma, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla; "Hastalıkta ve Sağlıkta Hep Yanınızda" sloganını benimseyerek, hem hasta hem de çalısanlarının memnuniyetine odaklanmak, kendilerini mesleklerine adamış sağlık çalışanları ve doktorların el ele verip birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunmasını kendimize misyon edindik.
VİZYONUMUZ
Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan güvenilir, bilimsel, etik ve hasta haklarına saygılı referans merkezi olmak.
KALİTE POLİTİKALARIMIZ
İnsan sağlığının korunması ve sağlıklı yaşamın devamını sağlamak ilk hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için hasta memnuniyetini sistemli olarak takip ederek, elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanıyoruz.
Hasta haklarına saygılı; her türlü kişisel bilgiyi en yüksek güvenlik standartlarına sahip sistemlerle koruruz.
Sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çabalarına önem vererek; kalite yönetim sisteminin şartlarını yerine getirir ve etkinliğini izleriz.
Çalışanlarımızı, ilerlemenin ve sürekli iyileştirmenin temel kaynağı olarak görürüz.
Benzer İş İlanları

Copyright © 2018 isinibul.com