Özel Olbamed Hastanesi

"Göğüs Hastalıkları Uzmanı, Genel Cerrahi Uzmanı, Kulak- Burun- Boğaz Uzmanı Aranmaktadır. " ilanına ait detaylar

Göğüs Hastalıkları Uzmanı, Genel Cerrahi Uzmanı, Kulak- Burun- Boğaz Uzmanı Aranmaktadır.  Tam Gün

Süresi Doldu Mersin 130 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 4786

İş Detayları

Silifke  Özel Olbamed Hastanesi'ne Göğüs Hastalıkları Uzmanı, Genel Cerrahi Uzmanı, Kulak- Burun- Boğaz Uzmanı aranmaktadır.
 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

cccccc.jpg (369 KB) Mersin Silifke’de Eylül 2009’da Çarşı Tıp Merkezi olarak faaliyete başlayan kuruluşumuz; Mayıs 2013’te Özel Olbamed Hastanesi adıyla 51 yataklı hastaneye dönüşerek Silifke ve çevre ilçelerindeki hastalara hizmet veren tam donanımlı, yataklı sağlık kuruluşudur. 2016 yılında hizmet kapasitesi artırılarak 75 yatakla faaliyetlerine devam etmektedir. Hastanemiz topla m 6400 m2 kapalı alandan, 1 bodrum kat, 1 zemin kat ve 4 katlı binadan oluşmaktadır.

    Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Anestezi ve Reanimasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Beyin ve Sinir Hastalıkları, Dermatoloji ve Güzellik Merkezi, Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Nöroloji, Üroloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Diş Hastalıkları, Beslenme ve Diyetetik bölümleri bulunmaktadır.

Acil Servis (*24 Saat Ambulans Hizmeti), Poliklinikler, Yataklı Servis, Ameliyathane, Doğumhane, Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, Laboratuvar, Radyoloji Ünitesi, MR, Tomografi, Endoskopi birimleri ile hizmet vermektedir. 

Özel Olbamed Hastanesi

Copyright © 2018 isinibul.com