Osmanlı Raf Ve Market Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti.

"Rusça/ Arapça Bilen Eczane Elemanları" ilanına ait detaylar

Rusça/ Arapça Bilen Eczane Elemanları Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 77 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 22373

İş Detayları

tercihen SAĞLIK sektöründen en az lise mezunu Bay/ Bayan KAYAŞEHİR'de Eczaneye

RUSÇA/ ARAPÇA bilen Elemanlar aranıyor.

0.532.741 66 86

[email protected]

Sosyal Haklar

  • SGK

Şirket tanımı

Osmanlı Raf, 2000 yılından bu yana raf sistemleri üzerine faaliyet gösteren bir firmadır. Firmamız İstanbul'un seçkin firmalarına yıllardır hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden itibaren hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmıştır. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe adını duyurmayı hedeflemiştir. Konusunda uzman personeli ile günümüz teknolojisini sektöre uyarlamıştır. Raf sistemleri sektörüne getirdiği yenilikler, kurumsallık adına yapmış olduğu atılımlar sayesinde en kaliteli ve güvenilir firmalardan biri olmuştur.

Misyonu "Daima Hizmetin En İyisi" olan firmamız, hizmet yelpazesini genişleterek müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Misyonumuz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak raf sistemlerindeki problemlere anında çözüm getiren, eğitimli kadrosu ile daima hizmetin en iyisini benimsemiş ve bu sektörde oluşturduğu ticari pazarda adını kalite sistemi ile duyurmuştur. Osmanlı Raf'ın bundan sonraki hedefi sektördeki girişimci ve cesur yapısı ile geliştirmeye devam ettiği hizmet yelpazesini geniş kitlelere sunmaktır.


Her ölçekte işletmeler, showroomlar ve mağazalar için kullanıma uygun olan duvar montajlı kullanılan sunum sistemidir. Kullanım alanına göre farklı renklerde ve farklı ebatlarda üretimi yapılabilmekte ve kullanım alanına göre çeşitli modellerde uygulanabilmektedir. Ürünlerin sergilenmesinde uzun ömürlü ve ekonomik olması sebebiyle en çok tercih edilen çözümler arasındadır.

Küçük ölçekli bakkallardan çok büyük ölçekteki süpermarketlere kadar kullanımı olan raflarımız yüksek kalitede ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Kullanım alanına göre her renk ve ebatta üretebildiğimiz bu sistemde kapı üniteleri, hırdavat standları, iç ve dış köşe kambinasyonları uygulanabilmektedir. Çift yönlü orta reyonlar, gondol başı, aynalı manav reyonu, şapkalı ve şapkasız duvar reyonu gibi bir çok farklı modülü bulunmaktadır. Uygulama sahasına göre en uygun modüller üretilmekte ve anahtar teslim hizmete sunulmaktadır.

Depolama ihtiyaçlarında ürün muhafazası, maliyetlerin azaltılması ve ürün kazançlarının arttırılması noktasında sergileme, arşivleme ve depolama vb birçok alanda çözümler sunun hafif yük raflarımız ekonomik ve kolay uygulamalı bir sistemdir. Ürün grubunun montajı ve demontajı hızlı ve pratik bir biçimde yapılabilemekte, ilk kurulum sonrası oluşabilecek ek maaliyetler önlenebilmektedir.

Yüksek taşıma kapasitesi ihtayaçlarında kullanılan sistemde farklı ebat ve özelliklerde paletlerin üst üste ve sırt sırta istiflenebilmektedir. Aynı türde ve boyutta ürünlerin depolanmasında maksimum verim alınan bu sistem istenilen ebatlarda ve renklerde üretilebilmekte ve uygulaması yapılabilmektedir. Talebe göre her bir göz ortalama 500 ile 1000 kg arası yük taşıyacak şekilde hazırlanmaktadır.

Mukavemeti yüksek ve özellikle arşivleme ve depolama amaçlı kullanılan bu ürün grubunda mevcut kullanım alanı en iyi şekilde planlanarak optimize edildikten sonra hazırlanmakta, üretilerek yerinde uygulaması sağlanmaktadır. Özellikle ağır ürünlerin sergilenmesinde showroom ve mağazalarda da kullanılan bu sistem ile güvenilir ve ekonomik çözüm sunulmaktadır.

Teşhir RaflarımızMarket RaflarımızHafif Yük RaflarımızAğır Yük RaflarımızÇelik Raflarımız

Osmanlı Raf ve Market Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti.

Benzer İş İlanları

Copyright © 2018 isinibul.com