Anıl Özel Sağlık Hizm.Ve Turızm Ltd.Şti

"Tıp Merkezimize Kbb Uzmanı Aranıyor." ilanına ait detaylar

Tıp Merkezimize Kbb Uzmanı Aranıyor. Tam Gün

Son 1 gün Antalya 481 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 18546

İş Detayları

MANAVGAT'DAKİ A Tipi  Cerrahi Tıp Merkezimize; KBB Uzmanı aranıyor.

Şirket tanımı

2005 Eylül ayında faaliyete geçen ve Manavgat halkına etik kurallar içerisinde hasta, hasta yakını memnuniyetini ilke haline getirerek 24 saat sağlık hizmeti veren Manavgat Özel Hisar Tıp Merkezi, 11 Temmuz 2014 tarihinde Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır.

Toplam 9 kattan müteşekkil yeni binamız T.C. Sağlık Bakanlığı’nca yapılan denetleme sonucunda kanun ve yönetmeliklerle belirlenen; mimarisi, tıbbi cihaz, araç, gereç, donanım, en son teknoloji ile tefriş edilen 2 ameliyat salonu ve uzman kadrosuyla A Grubu Cerrahi Tıp Merkezi sınıflandırmasına layık görülerek yeniden ruhsatlandırılmıştır.

Genel Cerrahi – Saç Ekimi – Kadın Hastalıkları ve Doğum – Üroloji – Kulak, Burun, Boğaz (KBB) – Nöroloji –  İç Hastalıkları – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon poliklinik ve tedavi üniteleri – Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları – Klinik Psikolog , Beslenme ve Diyet Uzmanlığı, Acil servis, Biyokimya ve Mikrobiyoloji laboratuvarı, Radyoloji ünitesi ile muayene, tetkik, tedavi ve cerrahi müdahale ve ameliyatlar daha modern bir ortamda yapılmaya devam edecektir.

Copyright © 2018 isinibul.com