Nevada Restaurant Gıda Hizmetleri San Ve Tic. Aş.

"Sekreter" ilanına ait detaylar

Sekreter Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 593 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 734

İş Detayları

Başakşehir'de faaliyet gösteren kurumsal restaurantımızın sekreteryasında görevlendirilmek üzere, Başakşehir ve civarında ikamet eden, Ön muhasebe bilgisi olan (SİGARA KULLANMAYAN) Bayan Sekreter arkadaş aranmaktadır.

Şirket tanımı

Dünyanın en büyüğü…

STEAKHOUSE & BARBEKÜ

Başakşehir’de 6 bin 500 metrekarelik alana kurulan Ercan Steakhouse dünyanın en büyük et restoranı ünvanını elinde bulunduruyor . Ayrıca restoranımızda, özel olarak biberonla beslenen Japon Koi balıkları, bayan müşteriler için Türkiye’de ilk defa uygulanan bayan vale hizmeti, barbekü için özel olarak tasarlanan localarıyla, kendi ürettiğimiz ve satışa çıkarttığımız birçok özel ürün ile hizmetinizdeyiz.

Düğün, nişan yemekleri için Nevada’nın ikinci ve üçüncü katlarında 800 ve 1200 kişilik konferans salonlarımızda toplu olarak hizmet vermekteyiz.

Ercan’da her yiyecek tüm detaylarına dikkat edilerek hazırlanıyor. Özenle seçilerek 28 gün boyunca dry aged yöntemiyle dinlendirilen etlerimiz damaklarınıza lezzet patlaması yaşatacak.

Sizin için her detayı düşündük…

SİZİN İÇİN TASARLANDI

Yemekten sonra restoranımızda vakit geçirmeniz için her misafirimize yemekten sonra özel sunumu ile semaver ikram ediyoruz. Siz yemek yerken çocuklarımız oyun parkımızda eğitimli personelimiz gözetmenliğinde oyun oynayabilir. Türkiye’de bir ilk olan restoranımızın içindeki hediyelik eşya mağazamızdan ilginç ürünleri inceleyebilir ve alabilirsiniz. Ayrıca şarküteri reyonumuzdan şeflerimizin özel tarifleri ile hazırlanmış et ve şarküteri ürünlerini satın alabilirsiniz.

Grup olarak geldiğinizde toplantı odamızdan faydalanabilir, özel localarımızda etinizi istediğiniz gibi kendi barbekünüzde pişirebilirsiniz.

 
Etiketler:
Sekreter iş ilanları

Copyright © 2018 isinibul.com