Özar Metal Paslanmaz Çelik Mam. San. Tic. Ltd. Şti.

"- Şoför - Acele Zeytinburnu Ve Çevresinde İkamet Eden, 22-40 Yaş Arasında, Kamyonet Kullanabilen, Src Belgesi Olan, Şoförler Alınacaktır." ilanına ait detaylar

- Şoför - Acele Zeytinburnu Ve Çevresinde İkamet Eden, 22-40 Yaş Arasında, Kamyonet Kullanabilen, Src Belgesi Olan, Şoförler Alınacaktır. Tam Gün

Son 3 gün İstanbul (Avr) 318 görüntüleme Bay  İlan No : 22445

İş Detayları

                               - ŞOFÖR -

ACELE ZEYTİNBURNU VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN,

22-40 YAŞ ARASINDA,

KAMYONET KULLANABİLEN,

SRC BELGESİ OLAN,

ŞOFÖRLER ALINACAKTIR.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Öncü olmak, öncü kalmak... Hijyenik ve temiz olan, göze hoş gelen. Paslanmaz çeliği bu sözlerle anlatıyorsak eğer, bu ürün kalitemize gösterdiğimiz özendendir. Günümüzde tercih edilebilirliğin anahtarıdır özenli çalışmak, hızlı teslim etmek ve uygun fiyat sunmak. Öncülüğü sadece kalitede değil, size erken ürün tesliminde ve fiyatta da sürdürmek Özar'ın "öncü kalmak" anlayışının yapı taşlarıdır.

1979 yılında Muzaffer Özarpacı tarafından kurulan firmamız, başta makine, mutfak, dekorasyon, çelik, tekstil, otomotiv, inşaat, altyapı, tersane ve gıda gibi birçok sektöre ve bunlara bağlı yan sektörlere hizmet vermektedir. Yaptığı ithalatlarla sektördeki öncü ve köklü firmalardan olan Özar, yaptığı vizyoner ve inovatif atılımlarla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir. Amaç her zaman detaylıca araştırarak en iyiyi bulmak ve onu Türkiye’mize sunmaktı, böyle de devam edecek.

Bünyesinde bulundurduğu tüm ürünler sertifikalı olan ve kendi kalite belgeleriyle bunu pekiştiren Özar, her zaman müşterisine güvence sağlar. Sağladığı çok sayıdaki paslanmaz çelik çeşidi ile sizlere alternatifler sunmak, sizleri doğru yönlendirmek ve ürünlerinin her zaman arkasında olmak, kısacası sizi düşünmek Özar'ın en önemli prensiplerindendir.

Dikişli ve dikişsiz, parlak, satineli, ince fırçalı ve mat borular ve profiller, paslanmaz çelik lama, paslanmaz çelik kare, paslanmaz çelik altıköşe, paslanmaz çelik köşebent, paslanmaz çelik sac, paslanmaz çelik çubuk ve çok sayıda fittings çeşidi… Diğer bir değişle Özar, paslanmaz çeliğe dair ne varsa bulabileceğiniz yardımcınızdır. 

ÖZAR METAL PASLANMAZ ÇELİK MAM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Copyright © 2018 isinibul.com