Ofses Turizm Ulaşım Hizmetleri A.Ş.

"Belgeleri Tam Servis Şoförleri Aranmaktadır" ilanına ait detaylar

Belgeleri Tam Servis Şoförleri Aranmaktadır Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 81 görüntüleme 20-55 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 26734

İş Detayları

ANADOLU Yakası: Gebze, Tuzla, Kartal, Maltepe, Bostancı, Ümraniye, Üsküdar, Yenidoğan, Sancaktepe, Çekmeköy ve çevrelerinden,

AVRUPA Yakası: Gürpınar, Beylikdüzü, Kıraç, Büyükçekmece, Bahçelievler, Bağcılar ve çevrelerinden

B- E Ehliyetli

SRC, Psikoteknik belgeli

İBB Şoför Kartı olan

SERVİS SÜRÜCÜLERİ aranmaktadır.

0.505.121 28 82

info@ofses.com.tr

Şirket tanımı

Ofses Turizm 2004 yılında personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründe faaliyetine başlamıştır. Türkiye nin 16 ilinde tahtidli ve tahtidsiz taşımacılık adına tüm tecrubelere sahip olarak özellikle okul servisi alanında profesyonel bir kadrolaşmaya sahiptir. 67 Kampüs'de 30.000 öğrenciye servis hizmeti sağlamaktadır. 

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ve Ulaştırma Koordinasyon Merkezinin Servis Taşımacılığına ilişkin tüm yönetmeliklerine eksiksiz uyarak verdiği hizmetin arkasında,  sağlam temellere dayanan uzman bir kadroyla bütünleşmiş şirket yapısı, yolcularının güveni üzerine kuruludur. 

Kurumsal kimlik ve temsil özelliğine önem vermekte , çalışanlarına da bunu aşılamaktadır.

İSTAB üyesi olan şirketimiz 2004’te TSE Hizmet Yeri Yeterlilik ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine dahil olmuş , bu belgelerin gerektirdiği kriterleri uygulamaya başlamıştır.

Ofses Turizm büyük küçük iş ayrımı yapmadan emin adımlarla büyüyen dinamik bir şirkettir. Bulunduğu kulvarda hızla ilerleyerek sektörünün kilometre taşı olma amacıyla sağladığı hizmetlerde beklenen kaliteyi yakalamıştır.

Ofses Turizm Ulaşım Hizmetleri A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com