Tüm Ekip İlaç A.Ş.

"Makam Ve Aile Şoförü Aranıyor. " ilanına ait detaylar

Makam Ve Aile Şoförü Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Asya) 93 görüntüleme 25-50 Yaş Bay  İlan No : 7033

İş Detayları

Avrupa Yakasında
ikamet eden;
(Beşiktaş, Levent,
Mecidiyeköy)
Makam ve
Aile Şoförü
Aranmaktadır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

 2000 yılında, İlaç Sektöründe 58 yıllık Ecza Deposu ve ilaç sanayi deneyimi olan Hamza Oğuz yönetiminde kendi alanlarında uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Bu deneyime dayanan genç bir şirket olarak sağlıklı, düzenli ve başarılı bir büyüme yakaladık.  Güncel olarak 100’ü aşkın ürünümüz farklı farmasötik formları ile ruhsatlandırılarak sağlık hizmetine sunulmuş olup, 15 yeni ürünümüzün de ruhsatlandırma süreçleri devam etmektedir.Tüm Ekip İlaç A.Ş.

Uzmanlaşmamız sayesinde; Toz, Likit, Liyofilize Toz, Küçük Hacimli Parenteral, Büyük Hacimli Parenteral, PVC ve Non PVC Torbayı da kapsayan tüm enjektabl formlarda önemli deneyim kazandık ve Türkiye’nin İLK ve TEK Yerli ve Milli Enjektabl Ürün ihtisas firması olarak lider firmalar arasında yerimizi aldık.

Ürün portföyümüzde bulunan Penisilin, Sefalosporin ve Penem gruplarındaki jenerik enjektabl içeren 3 etkin madde grubu için 3 bağımsız /dedike steril üretim alanına sahip Türkiye’de ilk ve tek İlaç firmasıdır.

Bu gruplara ek olarak, Steril Likit Ampul, Steril Likit Flakon, Steril likit Torba ve Sterile Liyofilize Toz Üretim sahalarımızla, Türkiye de ve hatta AB ülkeleri arasında 7 farklı steril ürün formu üretme kapasite ve yeteneğine sahip İLK ve TEK firmayız.

Tüm Ekip İlaç A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com