Mega Nakliyat

"Şehiriçi Çalışacak Nakliye Şoförü Hadımköy - Bağcılar " ilanına ait detaylar

Şehiriçi Çalışacak Nakliye Şoförü Hadımköy - Bağcılar Tam Gün

Son 3 gün İstanbul (Avr) 46 görüntüleme 18-50 Yaş Bay  İlan No : 22433

İş Detayları

Nakliye Taşıma Şirketimize; 

HADIMKÖY -BAĞCILAR Bölgelerinde ikamet eden

ŞEHİRİÇİ ÇALIŞACAK ŞOFÖR

aranmaktadır.

0.212.659 41 12

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, amacımız ise günümüz şartlarına daima ayak uyduran ve eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve kaliteli bir nakliyat şirketi olarak bu piyasada var olmaktır. Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

Biz Mega Nakliyat olarak bu yolda daha nice başarılara birlikte imza atacağımıza inancımız tamdır...


Kalite Politikamız


Ana faaliyet dalımız olan nakliye organizasyonlarında kalite ile özdeşleşmiş bir firma olarak;Müşteri odaklı yaklaşım ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden düşünerek yaratıcı, yenilikçi çağdaş çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak gelişen ve yenilenen teknolojiye her zaman ayak uydurmak ve böylece verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırarak lojistik sektöründe öncü olmaktır.

Misyonumuz

Pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlere taleplerinize uygun,zamanında güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Hakkımızda

Mega Nakliyat

Benzer İş İlanları
Halkalı, Sefaköy Civarında Oturan, Servis Şoförlüğü Ve Satın Alma Yapabilecek Şoför Alınacaktır. İkitelli Osb  İstanbul (Avr) / Başakşehir Demir Çelik Deposunda Çalışacak, Ağır Vasıta Ehliyetli Şoförler Alınacaktır. Müracaatlar: Osmangazi Mah. Özyurt Sok. No:6 Sancaktepe / İstanbul  İstanbul (Avr) / Eyüp Acele (Bayrampaşa'dan), Gaziosmanpaşa'dan Okul Servisine, Şoför+ Hostes. 0532.785 37 98  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa Gıda Satış Dağıtımına Plasiyer Ve Şoförler  İstanbul (Avr) / Başakşehir Şirketimizdeki Gıda Ürünlerinin Sevkiyatında Çalıştırılmak Üzere B Sınıfı Ehliyetli 40 Yaşını Geçmemiş Şoför Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir Dekorasyon Fabrikasına Kamyonet Şöförü Aranıyor. Taşıma İşi Vardır. 50 Yaş Sınırı Vardır. Gaziosmanpaşa/ Küçükköy  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa - Kamyon Şoförleri - İstanbul'daki Taş Ocağı Şantiyemize; Dolgun Maaşla Çalışacak, Damperli Onteker Ve Kırkayak Kamyon Şoförleri Alınacaktır. (C- Ce1- E Sınıfı Ehliyetli, Src'li, Gurbetçi, Vardiyalı)  İstanbul (Avr) / Sarıyer Kadıköy Ofisimize Vale Aranmaktadır  İstanbul (Avr) / Bağcılar - Sevkiyat Şoförü - Acele Selvi Modüler Mobilya Firmamıza; Tecrübeli (B)Ehliyetli Src4- Psikoteknik Belgeli, Sevkiyat Şoförü Alınacaktır. (Gaziosmanpaşa)  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa - Şoför - Acele Ofis Mobilyaları Firmamıza; Küçükköy Ve Civarından, Src Belgeli, E Sınıfı Ehliyetli, 35 Yaşını Aşmamış, Şoför Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa

Copyright © 2018 isinibul.com