Er-Paz Gıda Pazarlama Ltd. Şti.

"Şoförler" ilanına ait detaylar

Şoförler Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 528 görüntüleme Bay  İlan No : 958

İş Detayları

GIDA DAĞITIM FİRMAMIZA 

25- 40 YAŞLARINDA 

SRC- PSİKOTEKNİK BELGELİ 

BAHÇELİEVLER CİVARINDAN 

ŞOFÖRLER ARANIYOR.


Şirket tanımı

ERPAZ GIDA PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

1995 yılında gıda ticareti yapmak üzere kurulmuştur. Toplu tüketim ve perakende sektöründeki gelişmelere paralel bir yönetim planlamasıyla faaliyetlerini sürdüren Erpaz gıda pazarlama ltd.şti., yıllar içinde değişen pazarlama ve satış anlayışını istikrarlı bir büyümeye taşımıştır.

Erpaz gıda pazarlama ltd.şti., Türkiye’nin kendi sektörlerinde lider konumdaki markaların dağıtım ve distrübütörlüğünü profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirmektedir. Erpaz gıda pazarlama ltd.şti., 2007 yılında yeni binasına taşınarak 1500m2 depo, 400m2 ofis olmak üzere 35 kişilik mobil satış operasyon dağıtım kadrosuyla hizmet vermektedir.

Erpaz gıda Pazarlama ltd.şti., bayiliğini ve distribütörlüğünü yaptığı ürünleri İstanbul Avrupa yakasında boğaz hattından silivri’ye uzanan geniş bir rut üzerinde pazarlamakta ve Anadolu Yakası’ndaki çalışmalarını da yapılandırmaktadır.

Çalışmalarında insan kaynağını en değerli kaynak olarak gören firmamız bu alana gerekli yatırımı ve önemi vermektedir.

Yaşadığımız ülke hızlı büyüyen ve gelişen bir ülke. Erpaz gıda pazarlama ltd.şti olarak bu değişime kayıtsız kalmayarak rotamızı mükemmel dağıtım firması olmaya çevirdik.
Sektöründe lider ve saygın firmaların distribütörlüğünü yapan Erpaz gıda pazarlama ltd.şti. Her geçen gün daha da şiddetli hissedilen rekabet duygusu ile beraber iş ortaklarından ve müşterilerinden aldığı destek ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini, satış ve dağıtım çözümlerini sağlamak için, Yatırımlarına ve çalışmalarına değişen piyasa şartlarına paralel olarak devam etmektedir.

Sürekli ve değişmeyen hedefi tüm paydaşları için artan oranda katma değer yaratmak olan, Erpaz gıda pazarlama lt.şti.. tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir

Erpaz gıda pazalama ltd.şti. 1995’te başlayan yolculuğuna gelişerek ve verimliliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam etmektedir.

ER-PAZ GIDA PAZARLAMA LTD. ŞTİ.

Benzer İş İlanları
Acil Tecrübeli, Esenlerdeki Nakliye Şirketimize, Şoförler Aranmaktadır. Maaş+ Primle  İstanbul (Avr) / Fatih Acele Meşrubat Dağıtımına E Ehliyetli Şoförler Alınacaktır. (Yenibosna)  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Acele Sultangazi'deki İski Altyapısında Çalışacak, Kamyon Şoförü Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih Genç Şoför Eleman Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa - Makam Şoförü - Avrupa Yakası Şişli Mevkine, Enaz Lise Mezunu 5 Yıl Makam Şoförlüğü Yapmış Referans Verebilecek Diksiyonu Düzgün Dış Görünümüne Özen Gösteren 45 Yaşını Aşmamış Makam Şoförü Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Şişli - Dağıtım Şoförleri - Bayrampaşa'daki Gıda Firmamıza; Dağıtım Yapacak Src'li Psikoteknikli Şoförler Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa Depo Sevkiyat Şoförü Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Beylikdüzü - Şoför - Şehir Dışında Çalışacak, Tercihen İstanbul'da İkamet Eden, B Sınıfı (Tercihen E Sınıfı) Ehliyete Sahip, Src4 Psikoteknik Belgeli (Belgesizler Lütfen Aramasın) Lise Mezunu, 25-50 Yaş Aralığında Şoför Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu - Kamyon Şoförleri - İstanbul'daki Taş Ocağı Şantiyemize; Dolgun Maaşla Çalışacak, Damperli Onteker Ve Kırkayak Kamyon Şoförleri Alınacaktır. (C- Ce1- E Sınıfı Ehliyetli, Src'li, Gurbetçi, Vardiyalı)  İstanbul (Avr) / Sarıyer Uluslararası Tecrübeli Tır Veya Kamyon Kamyonet Şoförleri Aranmaktadır.  İstanbul (Avr) / Çatalca

Copyright © 2018 isinibul.com