Midas Makina San Tic.Ltd.Şti.

"Sıvı Dolum Makine Montaj Ustaları " ilanına ait detaylar

Sıvı Dolum Makine Montaj Ustaları Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 45 görüntüleme 25-45 Yaş Bay  İlan No : 14966

İş Detayları

İkitelli'de bulunan Sıvı Dolum Makinaları İmalatı Yapan Firmamıza;

Makine Kurulum Teslimatında deneyimli

MAKİNE MONTAJ USTALARI aranıyor.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

1998 yılında Midas Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adıyla kurulan firmamız Dolum Makinaları, Etiket Makinaları, Kapak Kapama Makinaları, Konveyör sistemleri, Konveyör Otomasyonları ve Özel uygulamalar konusunda sektördeki faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. Müşterilerine her zaman en iyi ve teknolojik niteliklere sahip en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Şirketimizin yapmış olduğu makinalar ve otomasyon sistemleri, üretim ortamındaki verim ve kaliteyi istenilen proses şartlarını sağlayacak şekilde konusunda uzman ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından üretilmektedir.

Firma olarak felsefemiz


Midas Makina olarak vizyonumuz, gelişen teknolojiyi takip ederek, eleştiri ve yeniliklere açık olup kaliteli bir büyümeye ulaşmaktır. Aynı zamanda şirket olarak sorumluluklarımızı yerine getirerek sektördeki güvenilir ve vazgeçilmez yerimizi daha da sağlamlaştırmaktır.


Midas Makina olarak misyonumuz, müşterilerimize yenilikçi çözümlerle birlikte güvenilir ve sürekli hizmet vermektir. Gelişmiş teknolojileri kullanmayı amaç edinmiş olan şirketimiz optimum çözüm önerileriyle ekonomik ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İyi planlama ve zaman yönetimi uygulayarak müşteri taleplerini geciktirmemek önceliklerimizden olup satış sonrası sürekli destek sağlamak şirketimiz misyonlarındandır.

Güvenilir ve sürekli hizmet vermek Yenilikçi çözümler üretmek Satış ve teslim sonrası servis ve bakım hizmetleri sürekli destek sunma Gelişmiş teknolojileri kullanmak Optimum çözüm önerileri ile ekonomik ve kaliteli hizmet sunmak İyi planlama ve zaman yönetimi uygulayarak gecikmemek Eleştiri ve önerilere açık olmak

Midas Makina San Tic.Ltd.Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com