Su Kutusu İçme Suyu Tekn. Paz. San. Tic. A.Ş.

"Teknik Servis Elemanları" ilanına ait detaylar

Teknik Servis Elemanları Tam Gün

Süresi Doldu Ankara 40 görüntüleme 18-35 Yaş Bay  İlan No : 14981

İş Detayları

İçmesuyu arıtma sistemleri Üretimi ve Satışı yapan Firmamıza;

LİSE Mevzunu 35 Yaşını aşmamış

• Sürücü+ Src belgesi olan

•  BAY

TEKNİK SERVİS ELEMANLARI ve Çalışma arkadaşları

alınacaktır. İkameti Avrupa Yakası olması önemlidir.

Başvuru: 0533 705 58 99

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

SUKUTUSU A.Ş., sağlıklı içme suyu ihtiyacını karşılayan ileri teknoloji su arıtma makineleri geliştirmek, üretmek ve tanıtmak misyonuyla 2002 yılında Ankara’da, yüzde yüz yerli sermayeyle kurulmuştur. Hedef pazarında sadece yurt içi değil, tüm dünya ülkeleri olan firmamız, WATERBOX-SUKUTUSU markasını tescil ettirerek çalışmalarına başlamıştır.

Kuruluşunu takip eden ilk 3 yılda ülkemiz koşullarına en uygun, beyaz eşya sınıfında yer alacak modeller geliştirmek ve seri olarak üretmek için hazırlanan WATERBOX-SUKUTUSU, bu doğrultuda yaptığı AR-GE projeleriyle Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı ve diğer birçok devlet kurumların desteklerini almaya layık görüldü. Benzersiz olarak tasarladığı ürünlere tasarım tescil patentleri aldı. Kullandığı filtre, fiting ve diğer birçok parçayı kendi üretebilen Dünya’daki ilk 10 su arıtma firmasının arasına girdi. Sektöründe birçok teknolojik yeniliklere imza attı.

SUKUTUSU AŞ., 22 Mart 2005 Dünya su gününde, ürünlerini tüketiciyle buluşturmak üzere ‘içtiğiniz suyu kendiniz üretin’ sloganıyla yola çıkarak, kendi tanıtım ve satış organizasyonunu kurdu.

Bugün WATERBOX-SUKUTUSU markası olarak Türkiye geneli birçok temsilcilik ve sayısız “Tanıtım Gönüllüsüyle” halkımıza hizmet vermekteyiz.

Ankara, Gölbaşı’nda yer alan fabrikamızda yerli olarak üretim yapmakta, yine aynı kampüs içinde yer alan genel merkezimizle tüm temsilciliklerimize hizmet etmekteyiz.

Hiçbir mağazada satılmayan ürünlerimiz, kullanım noktasında yapılan tanıtım, test ve keşif sonrasında ihtiyaca yönelik en doğru modelin belirlenmesiyle sipariş edilebilmektedir. Ülkemizin su içilen her noktasında ürünlerimizi tanıtabilmek için her yaş ve meslekten vatandaşlarımıza ek-gelir fırsatı sunmakta, gerekli eğitimleri vererek müşteri temsilcilerimizin sayısını artırmaktayız.

Tek faaliyet konumuzun su arıtma teknolojileri olması, araştırma geliştirme çalışmalarına verdiğimiz önem, en yüksek kaliteyi uygun fiyata sunma politikamız, yerli üretim yapma konusundaki kararlılığımız, müşteri memnuniyeti odaklı teknik servis ve tanıtım organizasyonu hizmetlerimiz bizi öne çıkaran farklarımızdır.

Dünya Su Kalite Derneği (Water Quality Association) üyesi olan WATERBOX-SUKUTUSU sadece yurtiçinde değil Orta Anadolu İhracatçılar birliği üyesi olarak uluslararası pazarda da boy göstermekte, ürünlerini birçok ülkeye ihraç etmektedir.

Bugün gerek evlerde gerekse küçük büyük tüm işyerlerinde, sağlıklı içme suyu ihtiyacına kesin çözüm olarak her geçen gün daha da yaygınlaşan WATERBOX-SUKUTUSU, benzersizliği, kalitesi, teknik servis hizmeti ve ilklere attığı imzalarla sektörünün lider markasıdır.

Waterbox Sukutusu HakkındaWaterbox İdeal İçme Suyu

Su Kutusu İçme Suyu Tekn. Paz. San. Tic. A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com