Panamera Tekstil - Escetic

"- Modelist Aranıyor - Acele Tekstil Firmamıza Gerber- Lextra Kalıp Programını Bilen Modelist Alınacaktır. (Sultangazi)" ilanına ait detaylar

- Modelist Aranıyor - Acele Tekstil Firmamıza Gerber- Lextra Kalıp Programını Bilen Modelist Alınacaktır. (Sultangazi) Tam Gün

Son 7 gün İstanbul (Avr) 506 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 15097

İş Detayları

- MODELİST ARANIYOR -

ACELE TEKSTİL FİRMAMIZA

GERBER- LEXTRA KALIP PROGRAMINI BİLEN

MODELİST ALINACAKTIR.

(SULTANGAZİ) 

Şirket tanımı

Panamera Tekstil 2010 yılında tekstil sektörün de bay ve bayan spor giyim alanında faaliyet göstermek üzere kuruldu. Kendi üretimini gerçekleştiren firma ‘Escetic’ adıyla kendi markasını oluşturarak bu tarihten sonra iç ve dış piyasada büyük bir atağa kalktı.

Panamera Tekstil ‘Escetic’ firması olarak, her zaman için değerlerimiz kalite, verimlilik ile birlikte adalet, eğitim, dayanışma, takım ruhuyla esnek değişime her zaman açıktır.

İnsana ve teknolojiye yatırım; özverili çalışma odaklıdır. Planlanan doğrultuda öncelikle hedefimiz tekstil sektörünün öncüsü olmak. Sonra ise, Türkiye, Avrupa ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip, hedef pazarımız olan Avrupa’nın moda alanında önde gelen ülkelerinde kendimize ait mağazalar açmak.

Tüm Escetic ürünlerinin tasarımı, şirket bünyesinde oluşturulan tasarım ekibinin titiz çalışmalarıyla dünya modasının en yeni trendleriyle birlikte hareket ederek gerçekleştirilmektedir. Hedefimiz moda da takipçi değil, öncü olmaktır. 

PANAMERA TEKSTİL - ESCETİC

Copyright © 2018 isinibul.com