Alders Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.

"Bant Ustası, Makinacılar, Overlokcular, Ütücüler, Kalite Kontrolcüler" ilanına ait detaylar

Bant Ustası, Makinacılar, Overlokcular, Ütücüler, Kalite Kontrolcüler Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 530 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 995

İş Detayları

İhracata yönelik bayan konfeksiyon üretimi yapan kurumsal fabrikamıza;
TECRÜBELİ ve YETİŞTİRİLMEK ÜZERE
DOKUMA GRUBU’NDA ÇALIŞACAK
BANT USTASI
MAKİNACILAR
OVERLOKÇULAR
ÜTÜCÜLER (ARA VE SON ÜTÜCÜLER)
KALİTE KONTROLCÜLER Alınacaktır.
MAAŞ + SGK + SERVİS (Tüm Sosyal Haklar Mevcuttur)

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Alders küresel çapta itibarlı, çevreye ve etik değerlere önem veren saygın hazır giyim markalarıyla tasarım, üretim, lojistik alanlarında, güncel ihtiyaçlara yönelik yaratıcı projelerle çözüm ortaklığı gerçekleştiren bir konfeksiyon sanayi şirketidir.

2002 yılında Kırklareli’nin Vize ilçesinde kurulmuş olan Alders’ in 2017 yılı üretim hacmi, dokuma konfeksiyonun da aylık 800.000 adet, örme konfeksiyonunda ise aylık 400.000 adede ulaşmıştır.

Yönetim ofisi ve iç üretim ünitelerinde 500 çalışanı olan Alders Ailesi fason üretim üniteleri ve tedarikçileri de dahil edildiğinde yaklaşık 5.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Alders’ in Latincedeki karşılığı ‘Kızılağaçlar’dır. Alders Tekstil’ in kuruluş ilham kaynağı Kızılağaç ormanlarındaki ekolojik yaşam dengesindeki güzelliklerdir.

Kuruluşundan bugüne, müşterilerinin ve iş ortaklarının desteği ve güveniyle sürekli olarak gelişen Alders, sürdürülebilirlik ilkesine inanarak yeni hedeflerine sağlam ve dinamik adımlarla yürümektedir.

Alders Ailesi, iş ortaklarının güvenlerine layık olmaya çalışırken sosyal sorumluluklarının bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Alders’ in hedeflerindeki önceliği, yaşamın her alanında insana ve doğaya en yakışan seviyedeki hizmetleri sunmaktır

ALDERS TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com