Zebu Tekstil San Dış Ltd. Şti

"Baskı Nakış Takip Elemanı Aranıyor. " ilanına ait detaylar

Baskı Nakış Takip Elemanı Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 205 görüntüleme 25-45 Yaş Bay  İlan No : 9003

İş Detayları

Merter'de bulunan Tekstil Firmamıza 

Baskı ve Nakış Takibinde Deneyimli 

Bay Eleman alınacaktır 

0 212 505 59 74

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Zebu Tekstil 2000 yılında, şirketimizin başkanı olan Burak BOYAR önderliğinde hazır giyim ve konfeksiyon sektörüne giriş yapmıştır. Şirketimiz Avrupa ve Amerikadaki öncü firmalara üretim yaparak tecrübesini arttırmış, sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.
Her geçen yıl yapılanmaya giden şirketimiz İstanbul / Merter'de 6000 m2 kapalı alana sahip kendi binasında bay ve bayan ürünleri imalat ve ihracatı faaliyetini sürdürmektedir.
Sosyal uyumluluk ve uluslararası kalite standartlarına uygun imalat yapan firmamız, sektördeki bir çok öncü firmadan tarafından onaylıdır.
Müşteri memnuniyetini, sosyal sorumluluk ilkelerini, gelişen teknoloji takibini, ekip çalışmasını ve kadroda uzmanlaşmayı ön planda tutarak, istikrarlı adımlarla gelişimini sürdürmekte olan firmamızın temel prensibi her zaman''  “ ilkesini müşterilerine sunmak olmuştur.

En iyi hizmet, En iyi kalite ve En iyi fiyat
Zebu Tekstil olarak 10 yılı aşkın deneyimimiz ile ülkemizin önde gelen tekstil firmalarının başında geliyor; müşteri odaklı hizmetimizle modern, dinamik ve entegre bir kurum olarak hizmet veriyoruz.
Bizim için önemli olan; müşterilerimize sürekli bir kalite sunmak ve üretimin her seviyesinde kontrol ve kaliteye önem vererek global rekabet gücümüzü korumak… Bu amaçlar doğrultusunda teknoloji ve çevre konularına yatırım yapıyor ve ARGE çalışmalarımızı çoğaltıyoruz.

Zebu Tekstil San Dış Ltd. Şti

Benzer İş İlanları

Copyright © 2018 isinibul.com