Karabulut Tekkstil. Ve Aksesuar Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

"Emprime Baskıya Numuneci, Kalıpçı, Makina Yardımcısı " ilanına ait detaylar

Emprime Baskıya Numuneci, Kalıpçı, Makina Yardımcısı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 1827 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 846

İş Detayları

Güneşli'deki Firmamıza EmprimeBaskıya Numuneci, Kalıpçı, Makina yardımcısı alınacaktır.  0.212.651°61°62

 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

HAKKIMIZDAKarabulut Dış Ticaret A.Ş.
Why choose Us?

Karabulut Dış Ticaret A.Ş.olarak şirketimiz; 1997 yılından günümüze tekstil kumaş ve konfeksiyon üretimlerinden çıkan pamuklu örme,dokuma fireleri,pamuk üstüpü ve muhtelif kırpıntıların geri dönüştürülmesi sanayisinde faaliyet göstermektedir.

Faliyet konumuzda uzun yıllara dayanan tecrübe,birikim ve bilgiye sahip yönetim kadromuz ile tedatrikçilerimiz ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

TEKSTİL GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ
Why choose Us?

Tesisimizde geri dönüşüm aşamalarında hava,su ve toprak kirliliğine sebep olmadan ürettiğimiz renkli elyaflardan yapılan iplik ve kumaşların tekrardan boyanmasına gerek kalmadığı için milyarlarca ton su ve enerji ihtiyacını ortadan kalkmaktadır.

Tabii kaynaklarımızın korunması ve bizden sonraki nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakılması açısından yenilene bilir üretimin yanında AR_GE çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

SOSYAL SORUMLULUK
Why choose Us?

Bünyemizde bulunan elyaf açma makineleri günlük 25 ton kapasite ile örme kumaş fire ve kırpıntı atıklarını işleyerek açma elyaf haline dönüştürülmektedir.
Ayrıca 15 ton/gün kapasite ile pamuklu örme,dokuma fire,kırpıntılar balyalanarak hammadde haline getirilmektedir.
Üretimi yapılan elyaflar ve kırpıntı,fire kumaşlar başta Ülkemiz rejenere iplik sanayine tedarik edilmekte ayrıca Avrupa ülkeleri, Amerika ve Uzakdoğu’ya ihraç edilmektedir.

ÜRETİM

KARABULUT TEKKSTİL. VE AKSESUAR ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Benzer İş İlanları
Acele - Usta Makinacılar - Overlokçular - Son Ütücüler - Makastarlar - Kalite Kontrolcüler - Temizlikçiler - Ortacılar - Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören Kurutemizlemeye Ütücü Ve Usta Aranıyor. (Zeytinburnu)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu - Tasarımcı Ve Tasarımcı Yardımcısı - Fore Sport'a Eşofmanda Deneyimli, Tasarımcı Ve Tasarımcı Yardımcısı Alınacaktır. (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi İhracat Firmamıza; Kotta Çalışacak Bay Ve Bayan Müşteri Temsilcisi (Müşteri Pörtföyü Olan) Modelist Yardımcısı, Fason Takipçisi Düz Makinacı Çift İğne Kollucu, Ortacılar, Metocu, Paketlemeci Gece Bekçisi Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bağcılar - Tecrübeli İmalat Sorumlusu Fason Takipçisi - Aksesuar Takipçisi - Merter'deki Tekstil Firmamıza; Tecrübeli İmalat Sorumlusu Fason Takipçisi Ve Aksesuar Takipçisi Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören - Dizayner - Elişçisi - Fatih'teki Gelinlik Mağazamıza, Tecrübeli Dizayner - Elişçisi Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih Aranıyor. Penyede (Modelmakinacı 10.000Tl), (Kesimci 9.500Tl), (Metocu 7.500Tl), Ortacılar, (Kompleciler 9.500Tl), (Singerciler 8.500Tl), Overlokçular, Ustabaşı. Bağcılar 0212.515 44 15  İstanbul (Avr) / Bağcılar - Dizaynır - Elişçileri - Fatih'teki Gelinlik Atölyemize; Tecrübeli Dizaynır Ve Elişçileri Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih - Kalite Kontrolcüler - İhracat Firmamıza Kalite Kontrolcüler Alınacaktır. (Merter)  İstanbul (Avr) / Güngören Fatih'deki Gelinlik Mağazamıza Deneyimli Terzi Ve Premier- Ayrıca Yetiştirilecek 18 Yaş Üstü Gençler Alınacaktır. (Ücret Dolgundur)  İstanbul (Avr) / Fatih

Copyright © 2018 isinibul.com