Alfa Pro. Tekstil Paz. San Ve Tic Ltd. Şti

"Fason Takip Sorumlusu Aranıyor." ilanına ait detaylar

Fason Takip Sorumlusu Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 336 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 9507

İş Detayları

İKİTELLİ'deki tekstil firmamıza DOKUMA  tecrübeli FASON TAKİP SORUMLUSU alınacaktır. Küçükçekmece-  Güneşli civarı 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

ALFA Tekstil 1996 yılında Salih DOĞAN tarafından bir üretim tesisi olarak vizyon ve tutku ile kuruldu. Bu amaç doğrultusunda zaman ve maliyet verimliliği en yüksek kalite ile tekstil üretimi yapan ve imalata odaklanmış bir firma yarattı.

Sürekli mühendislik ve iyileştirme anlayışı yıllar içerisinde şirket kültürü haline geldi. Tasarımcıları ve deneyimli modelistleri 50’yi aşkın personeli İstanbul şirket merkezi 1500m2 Yalova 2500m2 olmak üzere uluslararası kalite ve çalışma standartlarına kalite yönetim sistemlerine çevreyi koruma yönetmeliğine uygun bir üretim merkezine ev sahipliği yapmakta.

Ayrıca TACTICAL, OUTDOOR ve Kayak tekstili gibi özellikli ürünlerde dışa bağımlı olan ülkemizde son birkaç yıldır yapılan AR-GE çalışmaları sonucu ürün koleksiyonumuz hazırlanmış tüketici ile buluşturulmuş başarılı bir sonuç almıştır. Daha çok çalışarak ülkemizin bu tarz teknik ürünlerdeki dünya pazarını büyütmek ilk hedefimiz ve bu pazarda öncü bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz,

Buna bağlı olarak yüzde yüz yerli üretim ilkesi ile çıkmış olduğumuz bu yolda bir çok kamu kurumu, özel sektör ve uluslararası  firmaların tedarikçisi konumunda öncü firmaların arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

ALFA PRO. TEKSTİL PAZ. SAN VE TİC LTD. ŞTİ

Copyright © 2018 isinibul.com