İm Nakış Süzene

"Kalite Kontrolcüler Aranmaktadır." ilanına ait detaylar

Kalite Kontrolcüler Aranmaktadır. Tam Gün

Son 2 gün İstanbul (Avr) 90 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 13668

İş Detayları

NAKIŞ Firmasına; Kalite Kontrolcüler aranıyor. Halkalı civarı.

Şirket tanımı

İMNakış Süzene, 1974 yılında tarihi Gürün Hanı'nda mekanik süzene ve kordene makinalarıyla nakış hayatına girmiştir. Yıllar geçtikçe müşterilerimizin isteği doğrultusunda düz nakışa girmeye karar verdik; dolayısıyla üretim alanı ve makina parkurumuzu genişleterek Bayrampaşa bölgesine taşındık. Hedefimiz; müşteri memnuniyetini sağlamak, işlerimizi zamanında ve hatasız yapmak, teknolojiyi takip ederek siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Dinamik ve deneyimli kadromuzla, müşterilerimizin beklentilerini aşan ürün ve hizmet kalitesini standartlaştırmak. Tedarikçilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli işbirlikleri kurmak. Müşterilerimizin her türlü istek ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde çağdaş tekniklerinden faydalanarak kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini sağlamak.

Tekstil sektöründe öncü firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti ve ürün kalitesini sunmak. Kaliteli ve zamanında hizmet ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamak. Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla tekstil sektöründe bilinen markalar arasına girmek.

BİZ KİMİZ?VİZYONUMUZMİSYONUMUZ
Benzer İş İlanları
Trikoda Deneyimli Modelist Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Güngören - Modelist Aranıyor - Acele Tekstil Firmamıza Gerber- Lextra Kalıp Programını Bilen Modelist Alınacaktır. (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi Penye'de Çalışacak; Modelist (Gemini Bilen) Fason Takipçisi, Ütücü Alınacaktır. (Zeytinburnu)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu - Modelist - Polypattern Deneyimli Bayan Elbise, Pijamada Çalışacak Modelist Alınacaktır. (Zeytinburnu)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Acele Model Makinacılar / Makastarlar Aranıyor. Mahmutbey, Karaoğlanoğlu Cad. 2601:Sokak No:9 Ateştuğla 0555.976°48°88- 0212.447°35°57- 0212.446°73°00  İstanbul (Avr) / Bağcılar - İmalat Modelisti - Çiçek Tekstil Zeytinburnu'ya Örme Ve Dokumada Tecrübeli, Gerber V-10 Programına Hakim, Çocuk Gurubunda İç Piyasada Deneyimli, Koleksiyondan İmalata Kadar Takibini Yapabilecek, En Az 5 Yıl Deneyimli Modelist Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Bayan Gurupta Çalışacak, Model Makinacı Alınacaktır. (Zeytinburnu)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Tekstil Firmamıza Muhasebe Ve İş Güvenliğinde Deneyimli Bayan Yönetici Eleman Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Bağcılar - Model Makinacılar - Acele Tesettürde Deneyimli, Model Makinacılar Alınacaktır. Merter ( Haftalık Ödeme )  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa - Modelist Aranıyor - Merter'deki Tekstil Firmamıza; Örme Ve Dokumada Tecrübeli, Gerber 8.5°V Veya Stylejet Bilen, Deneyimli Modelistler Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih

Copyright © 2018 isinibul.com