Snazzy

"Makastar" ilanına ait detaylar

Makastar Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 507 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 885

İş Detayları

ERKEK ÖRMEDE DENEYİMLİ

MAKASTAR ARANIYOR.

Şirket tanımı

2009’da tekstil alanında faaliyetlerine başlayan markamızın bu sahadaki yenilikçi çalışmalarıyla elde ettiği büyüme trendi; kalitemizi geniş müşteri kitlesine ulaştıran Snazzy markasının doğması ile hız kazandı. Özellikle gençlerin ilgisini çeken sokak stili ve yeni akımların en şık parçalarına yer veren Snazzy, heyecan yaratan kıyafet çizgisiyle gençlerin ve modanın kalbini yeniden şekillendiriyor.

 

 

Erkek ve kadın kıyafet ürünlerini en uygun fiyattan satışa sunan Snazzy, kalite, estetik, moda ve trend çizgisinden ödün vermeden ürün skalasını her sezon yeniler. En avantajlı fiyat aralığıyla spor, outdoor, salaş ve sokak modasını yansıtan erkek ve kadın kıyafet ürünlerini günümüz online alışveriş ilke ve standartlarını uygun şekilde müşterilerine ulaştırır.

 

 

Markamız, 18-40 yaş arası kesimin kıyafet tercihleri üzerine kendisini odaklar. Modayı takip eden, sokak tarzıyla ilgilenen ve özgür ruhlu gençlerin ihtiyacına cevap verecek seçkin kıyafet ve kombinler ile farkını tarzı haline getirmek isteyenlere zengin alternatifler sunar. Bu kapsamda her sezon ilgi çeken ürünleriyle gençler arasında trend olmayı hedefleyen Snazzy ile giyinmek artık çok daha moda!

Snazzy: Şık, Estetik ve Uygun!Snazzy ile Gençler Giyinir!

SNAZZY

Benzer İş İlanları
- Dizaynır - Elişçileri - Fatih'teki Gelinlik Atölyemize; Tecrübeli Dizaynır Ve Elişçileri Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih Fatih'deki Gelinlik Mağazamıza Deneyimli Terzi Ve Premier- Ayrıca Yetiştirilecek 18 Yaş Üstü Gençler Alınacaktır. (Ücret Dolgundur)  İstanbul (Avr) / Fatih Şoför Aranıyor  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Güneşlideki Tekstil Firmamıza Günlük, Haftalık Veya Aylık Singerci, Overlokçu, Ütücü+ Paketlemeciler Alınacaktır. Ücret Dolgundur 0536.992 36 62  İstanbul (Avr) / Bağcılar Acele Beşyüzevler'deki Firmamıza; Makinacılar, Overlokçular, Ortacılar Alınacaktır. Ücret Haftalıktır. (Cumartesi Tatil)  İstanbul (Avr) / Fatih - Dizayner - Elişçisi - Fatih'teki Gelinlik Mağazamıza, Tecrübeli Dizayner - Elişçisi Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih - Deri Makinacı Ustaları - Otomotiv Dizayna; Deri Makinacı Ustaları Alınacaktır. (Halkalı) ( Ssk + Yol + Yemek )  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece - Usta Katlamacılar Ve Bükümcüler - Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sitesindeki; Nil İplik Büküme, Usta Katlamacılar Ve Bükümcüler Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Beylikdüzü - Makastar Ustası - Fore Sport'a; Eşofmanda Çalışacak, Makastar Ustası Alınacaktır. (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi Acele (Güneşli'deki) İhracaat Firmamıza; . Modelist Fason Takipçi (Baskı- Nakış) Planlama Elemanı E-Ticaret Uzmanı Model Makastar . Aranıyor. Dolgun Maaş+ Sgk+ Yol+ Yemek 0.212.452 56 51- 0212.452 00 40  İstanbul (Avr) / Bağcılar

Copyright © 2018 isinibul.com