Snazzy

"Makastar" ilanına ait detaylar

Makastar Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 612 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 885

İş Detayları

ERKEK ÖRMEDE DENEYİMLİ

MAKASTAR ARANIYOR.

Şirket tanımı

2009’da tekstil alanında faaliyetlerine başlayan markamızın bu sahadaki yenilikçi çalışmalarıyla elde ettiği büyüme trendi; kalitemizi geniş müşteri kitlesine ulaştıran Snazzy markasının doğması ile hız kazandı. Özellikle gençlerin ilgisini çeken sokak stili ve yeni akımların en şık parçalarına yer veren Snazzy, heyecan yaratan kıyafet çizgisiyle gençlerin ve modanın kalbini yeniden şekillendiriyor.

 

 

Erkek ve kadın kıyafet ürünlerini en uygun fiyattan satışa sunan Snazzy, kalite, estetik, moda ve trend çizgisinden ödün vermeden ürün skalasını her sezon yeniler. En avantajlı fiyat aralığıyla spor, outdoor, salaş ve sokak modasını yansıtan erkek ve kadın kıyafet ürünlerini günümüz online alışveriş ilke ve standartlarını uygun şekilde müşterilerine ulaştırır.

 

 

Markamız, 18-40 yaş arası kesimin kıyafet tercihleri üzerine kendisini odaklar. Modayı takip eden, sokak tarzıyla ilgilenen ve özgür ruhlu gençlerin ihtiyacına cevap verecek seçkin kıyafet ve kombinler ile farkını tarzı haline getirmek isteyenlere zengin alternatifler sunar. Bu kapsamda her sezon ilgi çeken ürünleriyle gençler arasında trend olmayı hedefleyen Snazzy ile giyinmek artık çok daha moda!

Snazzy: Şık, Estetik ve Uygun!Snazzy ile Gençler Giyinir!

SNAZZY

Benzer İş İlanları
Acele Tesettürde Deneyimli; Makastarlar, Makinacılar, Overlokçular, Metocular, Son Ütücüler, Ortacılar Alınacaktır. (Dolgun Haftalık+ Ssk+ Yemek) (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi Bakırköy'de Çalışacak; Bay- Bayan Usta Makinacılar Ve Ortacılar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bakırköy - Sitilist - (Tasarımcı) Acele Sultangazi'deki Eşofman Tekstil Firmamıza İhracat Bölümüne Deneyimli Sitilistler (Tasarımcılar) Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Sultangazi - Model Makinacılar - Sultangazi'deki Tekstil İhracat Firmamızda Çalışacak; Model Makinacılar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Sultangazi İhracat Firmasında Çalışacak, Singerciler, Overlokçular, Reçmeciler (Tecrübeli), Kalite Kontrolcüler- Ortacılar (Tecrübeli - Tecrübesiz) Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Acele (Güneşli'deki) İhracaat Firmamıza; Model Makinacı Aranıyor. (Sgk+ Yol+ Yemek) 0.212.452 56 51- 0212.452 00 40  İstanbul (Avr) / Bağcılar - Modelist Aranıyor - Gemini Programını Çok İyi Derecede Kullanabilen, Sıfırdan Program Ve Elden Kalıp Çıkartabilen, Erkek Giyim (Ceket, Pantolon, Mont, Dokuma Kumaş) Enaz 5 Yıl Deneyimli Modelist Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Güngören Fethiye'deki Lojmanlı Tekstil Firmamıza; Bayan- Aile Makinacılar Alınacaktır. 2023 Sonunda, İstanbul Çalışma Sonrasında, Fetiye'de Ücretsiz Dairede Oturma Çalışma İmkanı Sağlanacaktır.  İstanbul (Avr) / Bakırköy - Planlamacılar - Acele Piyera Tekstil'e; İhracat Deneyimli Planlamacılar Alınacaktır. (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi Acele Giyimkent'deki Tekstil Firmamıza; Overlokçular, Singerciler, Reçmeciler, Ortacılar Alınacaktır. (Ödemeler Haftalıktır.)  İstanbul (Avr) / Güngören

Copyright © 2018 isinibul.com