Zebu Tekstil San Dış Ltd. Şti

"Makastar Aranıyor" ilanına ait detaylar

Makastar Aranıyor Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 596 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 1005

İş Detayları

MERTER'deki Tekstil firmamıza; Metodan anlayan Makastar

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Prim
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Zebu Tekstil 2000 yılında, şirketimizin başkanı olan Burak BOYAR önderliğinde hazır giyim ve konfeksiyon sektörüne giriş yapmıştır. Şirketimiz Avrupa ve Amerikadaki öncü firmalara üretim yaparak tecrübesini arttırmış, sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.
Her geçen yıl yapılanmaya giden şirketimiz İstanbul / Merter'de 6000 m2 kapalı alana sahip kendi binasında bay ve bayan ürünleri imalat ve ihracatı faaliyetini sürdürmektedir.
Sosyal uyumluluk ve uluslararası kalite standartlarına uygun imalat yapan firmamız, sektördeki bir çok öncü firmadan tarafından onaylıdır.
Müşteri memnuniyetini, sosyal sorumluluk ilkelerini, gelişen teknoloji takibini, ekip çalışmasını ve kadroda uzmanlaşmayı ön planda tutarak, istikrarlı adımlarla gelişimini sürdürmekte olan firmamızın temel prensibi her zaman''  “ ilkesini müşterilerine sunmak olmuştur.

En iyi hizmet, En iyi kalite ve En iyi fiyat
Zebu Tekstil olarak 10 yılı aşkın deneyimimiz ile ülkemizin önde gelen tekstil firmalarının başında geliyor; müşteri odaklı hizmetimizle modern, dinamik ve entegre bir kurum olarak hizmet veriyoruz.
Bizim için önemli olan; müşterilerimize sürekli bir kalite sunmak ve üretimin her seviyesinde kontrol ve kaliteye önem vererek global rekabet gücümüzü korumak… Bu amaçlar doğrultusunda teknoloji ve çevre konularına yatırım yapıyor ve ARGE çalışmalarımızı çoğaltıyoruz.

Zebu Tekstil San Dış Ltd. Şti

Benzer İş İlanları
- Deri Makinacı Ustaları - Acele Otomotiv Dizayna; Deri Makinacı Ustaları Alınacaktır. (Halkalı)  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece Eşofmanda Deneyimli, Wearcard Kullanabilen Modelist Aranıyor. (Başakşehir - Güvercintepe)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Acele Arnavutköy Taşolukdaki Tekstil Firmamıza; Ütü Paketçiler, Kesimhane Elemanları (Vasıflı- Vasıfsız) Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Arnavutköy - Sitilist - (Tasarımcı) Acele Sultangazi'deki Eşofman Tekstil Firmamıza İhracat Bölümüne Deneyimli Sitilistler (Tasarımcılar) Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Sultangazi Acele Sultangazi'deki Tekstil Firmamıza; Şoförlüğü Olan, Fason Takipçisi Alınacaktır. (Dolgun Haftalık+ Ssk+ Yemek)  İstanbul (Avr) / Sultangazi Fethiye'deki Lojmanlı Tekstil Firmamıza; Bayan- Aile Makinacılar Alınacaktır. 2023 Sonunda, İstanbul Çalışma Sonrasında, Fetiye'de Ücretsiz Dairede Oturma Çalışma İmkanı Sağlanacaktır.  İstanbul (Avr) / Bakırköy Mayo Firmamıza Tecrübeli Zikzakçı, Lastikçi, Makinacılar Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Acele (Güneşli'deki) İhracaat Firmamıza; Model Makinacı Aranıyor. (Sgk+ Yol+ Yemek) 0.212.452 56 51- 0212.452 00 40  İstanbul (Avr) / Bağcılar --- Tecrübeli Model Makinacı --- --- Kalite Kontrol Uzmanı --- Acele Merter'deki Bayan Giyim Firmamıza; Tecrübeli Model Makinacı Ve Kalite Kontrol Uzmanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören Kesimhane Bölümü İçin; Vasıfsız Bay- Bayan Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören

Copyright © 2018 isinibul.com