Disaem Tekstil Giyim San Tic. Ltd. Şti.

"Makastar/ Model Makineci / Fason Takip Sorumlusu " ilanına ait detaylar

Makastar/ Model Makineci / Fason Takip Sorumlusu Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 70 görüntüleme 20-55 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 14971

İş Detayları

Esenler GiyimKen'te bulunan Firmamıza; Dokuma ve Örme alanında Bayan Giyiminde deneyimli,

MAKASTAR ve MODEL MAKİNACILAR

FASON Atölyelerde yapılan üretimin takibini yapabilecek,

ATÖLYE Portföyü olan

DİKİM, Nakış ve Baskı bilgisine sahip

FASON TAKİP SORUMLUSU

ARAMAKTAYIZ.

Müracaat: 0 536 354 81 21

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Hakkımızda :

1989 yılında kurulmuş olan Kevingston'ın moda anlayışının ardında hayatın ta kendisi var. Hayatın farklı anları için çok seçenekli zengin koleksiyonlar, hayatın koşuşturmacasını dengeleyen rahat tasarımlar, hayatın zarafetine eşlik eden şık çizgiler, bazen monotonluğa inat cesur ve iddialı renkler, hayatı en ince ayrıntısına kadar dolu dolu yaşamak isteyenler için özenle işlenmiş detaylardaki ustalık... Kalıpların içine sıkışmaktansa kendi çizgisini özgürce yaratmak isteyen, hayattan beslendiği kadar hayatı beslemeyi de bilen, girdiği her ortamda farklılığını cesurca ortaya koymayı seven, rahatlıkla eleganlığı ustalıkla harmanlayabilen, iyi giyinmenin iyi yaşamak kadar incelikli olduğunu fark edenler için... Kevingston’da anlatmaya değer çok şey var; tıpkı anlatmaya değer çok şeyi olan Kevingston erkeği gibi...

Vizyonumuz :

Müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede modaya uygun, şık ve rahat ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak, onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, erkek modası konusunda dünyanın akla gelen markaları arasında yer alan global bir şirket olmak.

Misyonumuz :

Müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede modaya uygun, şık ve rahat ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak, onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, erkek modası konusunda dünyanın akla gelen markaları arasında yer alan global bir şirket olmak.Müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede modaya uygun, şık ve rahat ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak, onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, erkek modası konusunda dünyanın akla gelen markaları arasında yer alan global bir şirket olmakDisaem Tekstil Giyim San Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com