Fasardi Tekstil Ltd. Şti.

"Makastar Ve Modelist Aranıyor" ilanına ait detaylar

Makastar Ve Modelist Aranıyor Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 630 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 910

İş Detayları

ACELE
Yenibosna'daki firmamıza;
Penye ve dokumada tecrübeli

Makastar ve Modelist alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Yemek

Şirket tanımı

2011 yılında Polonya'da faaliyet göstermeye başlayan FASARDI markasının Türkiye'deki kullanıcılarına ulaşmak amacıyla, sizlerden gelen yoğun talep doğrultusunda, Fasardi Türkiye olarak 2017 yılında faaliyete girmiştir. 

Kadın giyim üzerine Dünya modası ve trendlerini takip eden ekibimiz tarafından oluşturulan kreasyonlar, perakende ve toptan olarak üreticiden tüketiciye ulaştırılarak, sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşatmak üzere kurulmuştur.

Fasardi Türkiye, günlük ve iş hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz yüzlerce farklı ürünü, her zevke göre üretilmiş farklı renkler çerçevesinde sizlerin beğenisine sunmaktadır. Tasarımlar ve üretimler tarafımızca yapılarak, kalite kontrol aşamalarından geçirilmektedir. Polonya başta olmak üzere Avrupa'da  Slovakya, Litvanya, İngiltere, Almanya, Slovenya... gibi ülkelere de ürünlerimiz gönderilmektedir.

Sizler de bugünden itibaren Fasardi ailesine katılabilirsiniz.

Fasardi Tekstil Ltd. Şti.

Benzer İş İlanları
- Usta Katlamacılar Ve Bükümcüler - Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sitesindeki; Nil İplik Büküme, Usta Katlamacılar Ve Bükümcüler Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Beylikdüzü Bayan Kalite Kontrolcü Ve Bay Kesimci Alınacaktır  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Azim Triko Singerciler Arıyor.  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Ütü Ve Paketlemeciler Aranıyor  İstanbul (Avr) / Bağcılar Bayan Vasıfsız Eleman Aranıyor  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa Acele (Güneşli'deki) İhracaat Firmamıza; . Modelist Fason Takipçi (Baskı- Nakış) Planlama Elemanı E-Ticaret Uzmanı Model Makastar . Aranıyor. Dolgun Maaş+ Sgk+ Yol+ Yemek 0.212.452 56 51- 0212.452 00 40  İstanbul (Avr) / Bağcılar Alse İhracat Ve İç Piyasaya Çalışan Triko Firmamızda Çalışacak Deneyimli; Cms Ustabaşı, Cms Makinacıları, Triko Fason Takipçileri, Aranıyor. . Yüksek Maaş . Sgk+ Yemek+ Yol Bahçelievler/ Kocasinan Mür: 0532.167 03 71  İstanbul (Avr) / Bahçelievler - Dizayner - Elişçisi - Fatih'teki Gelinlik Mağazamıza, Tecrübeli Dizayner - Elişçisi Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih Tasarımcı Aranıyor. Bayan Eşofman Takımı Olarak Alt Üst Grupta Çalışacak Laleli Tarzını Bilen Dinamik Tasarımcı. Merter 0.533.683 98 42  İstanbul (Avr) / Avcılar Örme Ve Dokuma İmalatı Yapan İhracat Firmamıza; Makastar, Makinacılar, Ütü Paket Elemanları, Kalite Kontrol Elemanları Alınacaktır. Topkapı (Bayrampaşa Ve Zeytinburnundan Servisimiz Vardır)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu

Copyright © 2018 isinibul.com