Teen Hazır Giyim Teks. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"Model Makinacılar" ilanına ait detaylar

Model Makinacılar Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 342 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 878

İş Detayları

MERTER'DEKİ FİRMAMIZA

DENİMDE DENEYİMLİ

MODEL MAKİNACILAR

ALINACAKTIR.Şirket tanımı

1978 yılında firmamız ilk olarak Uşak'ta tekstil sektörüne kumaş üretimi ile adım atmıştır. Uşak, Kahramanmaraş, Bursa, Adana'daki fabrikalarda Denim & Non Denim kumaş üretimleri yaptırarak yerli kumaş üretimleri ile İstanbul'da kurulu olan hazır giyim firmamızda hazır giyim konfeksiyon ürünleri üretmekteyiz.

Üretimlerde modayı yakından takip eden trend, güncel üretim kumaşlarımızı kullanarak gerek yurt içi satışlarımızda gerekse yurt dışı ihracatlarımızda Denim & Non Denim hazır giyim mamüllerimiz ile birçok dünya markasına ve ülkelerine (Avrupa ve Amerika) satış gerçekleştirmekteyiz.

  

TEEN HAZIR GİYİM TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Benzer İş İlanları
Acil Model Makinacılar Aranıyor. (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi - Makastarlar - Acele Tekstil Firmamıza; Pastal Atmayı Bilen, Makastarlar Aranıyor. (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi - İmalat Modelisti - Çiçek Tekstil Zeytinburnu'ya Örme Ve Dokumada Tecrübeli, Gerber V-10 Programına Hakim, Çocuk Gurubunda İç Piyasada Deneyimli, Koleksiyondan İmalata Kadar Takibini Yapabilecek, En Az 5 Yıl Deneyimli Modelist Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Bakırköy'e Bayan Makinacılar Ve Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bakırköy - Dizaynır - Elişçileri - Fatih'teki Gelinlik Atölyemize; Tecrübeli Dizaynır Ve Elişçileri Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih Kalite Güvence Elemanı - Lcw'ye Üretim Yapan Maya Tekstil'e; Lcw Tecrübesi Olan Bayan Kalite Güvence Elemanı Alınacaktır. Zeytinburnu  İstanbul (Avr) / Fatih Acil İplik İmalatında Çalışacak (Tecrübeli Veya Tecrübesiz) Elemanlar Alınacaktır. (Güngören)  İstanbul (Avr) / Güngören Örmede Deneyimli Ustabaşı Aranıyor. Enfay Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.  İstanbul (Avr) / Fatih İhracat Firmamız İçin: Ütücü, Kalite Kontrolcü Ve Paketlemeci Alınacaktır. Servis (Halkalı, Sefaköy, Bağcılardan) +Sgk + Yemek (Yenibosna)  İstanbul (Avr) / Bahçelievler - Modelist - Acil Güngören'deki Tekstil Firmamıza; Örme Ve Dokumada Deneyimli, Polypattern Veya Bir Program Bilen (Program Eğitimi Verilecektir) Modelist Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören

Copyright © 2018 isinibul.com