Pamina Teks.Tasarım

"Modelist Aranıyor" ilanına ait detaylar

Modelist Aranıyor Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 540 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 983

İş Detayları

MODELİST
SEFAKÖYDEKİ Merkezimize: dokuma
DENEYİMLİ bilgisayarda kalıp
YAPABİLEN tecrübeli modelist 


Sosyal Haklar

  • SGK

Şirket tanımı


Pamina Kids olarak çocukların hayal dünyalarını gelişimine yardımcı olacak her şeyi çok ama çok önemsiyoruz. Bu yazımızda Pamina çocukları ile koleksiyon yapmanızı önereceğiz. Üstelik koleksiyoner olmak için ne yaşça çok çok büyük olmaya, ne de çok para harcamaya gerek var.

Her yaşta her nesneye yönelik koleksiyon yapmak mümkündür. Yalnızca neyin koleksiyonunun yapılacağına dair biraz ilgi bu yola başlamak için yetecektir. Dolayısıyla çocuklarımıza bu fikri vermek ve onun da bir şeyler biriktirmesine önayak olmak onun kişisel gelişimine büyük katkı sağlayacaktır.

 

PAMİNA ÇOCUKLARI İLE KOLEKSİYON YAPALIM!

PAMİNA TEKS.TASARIM

Benzer İş İlanları
Güngören'deki Oto Kılıf Firmamıza; Kesimci- Makastar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih - Deri Makinacı Ustaları - Otomotiv Dizayna; Deri Makinacı Ustaları Alınacaktır. (Halkalı) ( Ssk + Yol + Yemek )  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece Çey Temizlik İşlerine Bayan Eleman Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa Elişçileri Ve Ütücüler Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören Acele Beşyüzevler'deki Firmamıza; Makinacılar, Overlokçular, Ortacılar Alınacaktır. Ücret Haftalıktır. (Cumartesi Tatil)  İstanbul (Avr) / Fatih - Dolgun Ücretle Tasarımcı Alınacaktır - Acele Merter'deki Tesettür Firmamıza; Dolgun Ücretle Tasarımcı Alınacaktır. (Haftalık Ödeme)  İstanbul (Avr) / Güngören İhracat Firmamıza; Kotta Çalışacak Bay Ve Bayan Müşteri Temsilcisi (Müşteri Pörtföyü Olan) Modelist Yardımcısı, Fason Takipçisi Düz Makinacı Çift İğne Kollucu, Ortacılar, Metocu, Paketlemeci Gece Bekçisi Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bağcılar - Tasarımcı Ve Tasarımcı Yardımcısı - Fore Sport'a Eşofmanda Deneyimli, Tasarımcı Ve Tasarımcı Yardımcısı Alınacaktır. (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi Fason Takipçi Aranıyor  İstanbul (Avr) / Güngören - Kapitone Makinacısı - Biye Makinası Opetatörü - Bursa Osmangazi Osb'deki Tekstil Firmamıza; Yorgan- Yastık Üretiminde Çalışacak, - Kapitone Makinacısı Ve Biye Makinası Opetatörü - Alınacaktır. (Dolgun Maaş + Ssk + Yol + Yemek)  Bursa / Osmangazi

Copyright © 2018 isinibul.com