Pasin Tekstil San Ve Tic.Ltd.Şti.

"Örme Ve Dokumada Deneyimli Model Makineciler Aranıyor." ilanına ait detaylar

Örme Ve Dokumada Deneyimli Model Makineciler Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 191 görüntüleme 20-35 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 9048

İş Detayları

Örme ve Dokumada Deneyimli Model Makineciler aranıyor.

İyşerimiz Sultangazi'dedir. 

İrtibat: 0 212 637 69 26 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

1996 Yılında tekstil ürünleri imalatı ve toptan satış yapmak amacıyla kurulan Pasin Tekstil günümüzde uluslararası boyutta üretim ve ihracat yapan firmalar arasında yer almaktadır.

Hazır giyim sektöründe dünyaca ünlü markalarla başlayan yolculuğumuza ek olarak kurumsal giyim, üniforma-personel kıyafeti, iş kıyafetleri ve tekstil promosyonları alanında da faaliyet göstermeye başladık.

Hizmet verdiğimiz her alanda ayrı ekipler oluşturduk. Ürün çeşitliliğimize uygun profesyonel ekiplerimizle “giyimde çözüm ortağınız” olma hedefimizi gerçekleştirdik.

Kuruluşumuzdan itibaren ürün çeşitliliğimiz ve orijinal tasarımlarımızla beğenileriniz doğrultusunda her ihtiyacınızı karşılamayı hedefledik. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşterilerimizin memnuniyeti için yüksek teknolojiyi kullanarak çözümler ürettik.

Hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmak amacıyla, sürekli eğitim faaliyetleriyle çalışanlarımızın kalifikasyon seviyesini yükselttik. Müşterilerimize yakın ve güvenilir olmayı ilke edindik.

Sosyal uygunluk ve çevre politikalarımızı, akredite kuruluşlar aracılığıyla sertifikalandırdık. Değişen tekstil sektörüne uygun olarak belge ve denetim süreçlerimizin devamlılığını korumayı amaçladık.


       

Pasin Tekstil San ve Tic.Ltd.Şti.

Benzer İş İlanları

Copyright © 2018 isinibul.com