Darkmen Tekstil Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

"Örme Ve Dokumada Deneyimli; Planlamacı Aranıyor. " ilanına ait detaylar

Örme Ve Dokumada Deneyimli; Planlamacı Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 289 görüntüleme 35-45 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 9021

İş Detayları

ÖRME ve Dokumada deneyimli

Bilgisayar kullanabilen

Planlamacı aranıyor.

Güngören Başvuru : 0 212 557 65 27

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Darkmen Tekstil 1978 yılından itibaren hazır giyim ve tekstil sektörüne toptan giyim mağazalarıyla hizmet vermeye başlamış olup , 1999 yılından itibaren kendine ait olan 3500 m2 kapalı alanı bulunan fabrikada hem yurtiçi hem de ihracata yönelik çalışmalarını , sektöründe en iyi olma iddiasıyla büyük bir titizlikle sürdürmektedir. Her zaman kaliteden ve özgün çizgisinden ödün vermeden daha yenilikçi ve alanda öncü olmayı ilke edinen Darkmen Tekstil ürün konseptini erkekler için Accademia büyük beden erkek giyim , bayanlar için Darkwin büyük beden bayan giyim markalarıyla müşterilerine sunmaktadır.

Sunulan ürün konseptine sürekli yenileri eklenilerek ve dünya moda trendleri çok yakından takip edilerek hazırlanan bay-bayan koleksiyonlar farklı - özgün çizgileriyle dikkatleri çekmektedir. Darkmen Tekstil teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden , bilgisayar destekli tekstil makinelerinin yanı sıra örgü – dokuma ve konfeksiyon üretimine paralel olarak tüm üretim işlemlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren tam entegre bir büyük beden giyim üretim tesisidir.

Yıllık üretim kapasitesi 500.000 adet sınırını aşan grup , 400 çalışanıyla toplam kaliteyi ve sıfır hatayı hedeflemektedir.Dünya tekstil pazarında kabul gören kaliteli seçkin iplik ve kumaşlar kullanan Darkmen Tekstil bugün başta Almanya İspanya , Fransa , Yunanistan , Rusya , Ukrayna ve Kazakistan olmak üzere 29 ülkeye ihracat yapmakta ve birçok ülkede kendi adıyla açılan mağazalarda hizmet sunmaktadır. Bilgisayar destekli yaratıcı tasarım ekiplerince büyük bir titizlik hazırlanan modeller kusursuz bir üretim sağlayan tesislerinde modem dokumacılık ve örme sanatının tüm incelikleri kullanılarak üretilmektedir. İnsan ve teknolojiye yatırım yapan Darkmen Tekstil çalışanların motivasyonunu , verimini ve gelecekteki hedeflerine ulaşabilmelerini sağlamak için kişisel gelişimlerine ve bulundukları pozisyonlarına göre mesleki,tekniki eğitimlere tabi tutarlar.Tüm üretim safhalarında (örgü,dokuma, konfeksiyon,ütü,paketleme sevkiyat,pazarlama) ciddi ve tavizsiz bir kalite kontrolünden geçirilen ürünler daha sonra finansal bölümüne aktarılır. Her türlü bay bayan triko ve penye çeşidini bünyesinde üreten Darkmen Tekstil geniş ürün yelpazesiyle sektöründe trend yaratan öncü bir firma olmanın haklı gururunun yaşamaktadır. Darkmen mağazalarında 200’ü aşan tamamı satış konusunda eğitimli ve tecrübeli,bulundukları konumlara göre alanlarında uzman satış personelleri güler yüzlü hizmeti ile müşterilerinin toplu koleksiyon seçimlerini en doğru şekilde yapmalarına yardım ederler. Toplu koleksiyon seçimlerini en doğru şekilde gerçekleştiren Darkmen Tekstil, müşterilerine satışın başlangıcından sonuna dek kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir. Dürüst , hızlı , kaliteli , modern , alışveriş için kıtaların buluştuğu noktaya bakın DARKMEN’i bulacaksınız.

Darkmen Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com