Mc Tekstil Turizm İnşaat San. Ve Tic. Aş.

"Tekstil Firmamızın Baskı Departmanı Tasnif Bölümünde Görevlendirilecek, Vasıflı- Vasıfsız Bay Bayan Elemanlar Alınacaktır. (Esenyurt)" ilanına ait detaylar

Tekstil Firmamızın Baskı Departmanı Tasnif Bölümünde Görevlendirilecek, Vasıflı- Vasıfsız Bay Bayan Elemanlar Alınacaktır. (Esenyurt) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 504 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 27561

İş Detayları

TEKSTİL Firmamızın Baskı Departmanı

Tasnif Bölümünde Görevlendirilecek,

Vasıflı- Vasıfsız

Bay Bayan

Elemanlar Alınacaktır.

(Esenyurt)

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

MARKALAŞMANIN ÖNEMİNİ VE GEREKLİLİĞİNİ ÖN GÖREREK BÜYÜMEYİ HEDEFLEYEN FİRMA, 2000'Lİ YILLARA YAKLAŞIRKEN AR-GE YATIRIMLARINI HIZLANDIRARAK MARKALAŞMA YÖNÜNDEKİ FAALİYETLERİNE İVME KAZANDIRDI VE MİLENYUM ÇAĞININ BAŞLANGICI OLAN 2000 YILINDA DA ERKEK SPOR GİYİM MARKASI;"MXC SPORT"U OLUŞTURDU. MC TEKSTİL, ÜRETİMDE ELDE ETTİĞİ BAŞARININ AYNISINI KENDİ MARKASI İLE DE YAKALAYARAK MÜŞTERİLERİNDEN GELEN YOĞUN TALEP ÜZERİNE ÇOK KISA BİR SÜRE SONRA BAYAN SPOR GİYİM MARKASI "SPEED LİFE"I DA PAZARA SUNDU.

MC TEKSTİL'İ KURAN, GENÇ, DİNAMİK VE HEDEFLERİNİ HER ZAMAN ORTALAMANIN ÜZERİNDE BELİRLEYEN VİZYONER YÖNETİM EKİBİNİN KALİTEYE OLAN TUTKUSU, MODAYA OLAN İLGİLLERİ VE DAİMA DAHA İYİYİ ARZULAMALARI MXC SPORT VE SPEED LİFE MARKALARINI GEÇEN ZAMAN İÇİNDE YENİLİKÇİ VE TARZ YARATAN MARKALAR OLARAK KONUMLANDIRDI. BUGÜN DÜNYA TRENDLERİNİ YAKINDAN TAKİP EDEN VE BU TRENDLERİ KENDİ YARATICILIKLARI İLE YENİDEN YORUMLAYAN TASARIMCILAR TARAFINDAN OLUŞTURULAN KOLEKSİYONLAR, "KALİTE-PERFORMANS-ŞIKLIK" TRİOSUNU BİR ARADA BULUNDURMAKTADIR. GÜCÜNÜ BAŞARILI EKİP ÇALIŞMASINDAN VE YILLARIN TECRÜBESİNDEN ALAN FİRMA, RAHAT KESİMLERİ, SADE ŞIKLIK KONSEPTİ İLE TAMAMLAYARAK OLUŞTURDUĞU MODELLERİ TÜKETİCİLERİNİN BEĞENİSİNE SUNMAKTADIR.

MC TEKSTİL, MXC SPORT VE SPEED LİFE MARKALARI İÇİN RUSYA, BULGARİSTAN, YUNANİSTAN, MACARİSTAN, PORTEKİZ, ROMANYA, UKRAYNA, CEZAYİR, ÜRDÜN, İRAN, IRAK, LÜBNAN VE TÜRKÎ CUMHURİYETLERİ'NE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İHRACATIN YANI SIRA TÜRKİYE'DE DE SHOP İN SHOP VE CORNER BAYİLERİ İLE OLUŞTURDUĞU DAĞITIM KANALINI HER GEÇEN GÜN DAHA DA GENİŞLETMEKTEDİR.

"RUN, NEVER STOP" SLOGANI İLE MARKALAŞMA MARATONUNDA DURMAKSIZIN HIZLA KOŞAN MC TEKSTİL, BÜNYESİNDE KURDUĞU "TAKIM SPORLARI" BÖLÜMÜYLE DE ULUSLARARASI ARENA DA PEK ÇOK FUTBOL TAKIMINA EŞOFMAN VE FORMA ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

MC TEKSTİL, GELİŞMİŞ, MODERN, YÜKSEK KAPASİTELİ MAKİNE PARKURU VE PROFESYONEL İŞ GÜCÜ İLE ULUSLAR ARASI MARKALARA "PRİVATE LABEL" ÜRETİM YAPMAK ÜZERE 1993 YILINDA KURULDU. % 100 TÜRK SERMAYESİ İLE KURULAN MC TEKSTİL, KALİTE PRENSİBİNDEN ÖDÜN VERMEYEN, MÜKEMMELİYETÇİ YAKLAŞIMLA İŞİNDEN KAZANDIĞINI YİNE İŞİNE KATARAK HEM NİCELİK HEM DE NİTELİK YÖNÜNDEN GELİŞME SAĞLADI.

MC TEKSTİL TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC. AŞ.

Copyright © 2018 isinibul.com