Ceber Tekstil

"Usta Makastarlar Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Usta Makastarlar Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 165 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 4645

İş Detayları

Bayan dış giyimde çalışacak
Usta makastarlar alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

1990 yılında Fatih’te küçük bir atölye ile imalata başlayan CEBER bugün G.O.P’ daki 1500m2’ lik yeni yerinde çalışan personeli ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir. 

Bayan giyiminde özellikle etek, elbise gibi ürünlerde isteklerinize en iyi şekilde cevap vermeye çalışan CEBER İstanbul’ da Laleli, Osmanbey, Merter gibi pazarlara hizmet verirken, dış ülkelerde Rusya Ukrayna, Polonya, Azerbaycan gibi pazarlara da hizmet vermektedir. 

Kurulduğu günden bugüne markalaşmaya önem veren şirketimiz ayrıcalıklı çizgisiyle ve sürekli yenilenen tarzıyla ürünlerini dünya trendleri doğrultusunda pazara sürmektedir. 80 kişilik çalışanı ile aylık 50.000 parça üretim kapasitesine sahip olan şirketimiz hızla büyümeye devam ederken uluslar arası marka olmak azmiyle ve müşteri odaklı yönetim anlayışıyla müşteri ihtiyaçlarını, beklentilerini titizlikle inceleyerek sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktadır. Kalite politikamız doğrultusunda bütün çalışanlarımızın ortak sorumluluğu; müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri satışa sunmak, tek seferde hatasız üretme ve sevk etmeye yönelik yeni teknolojilere yatırım yapmak, çalışanlara belirlenen eğitim programlarıyla uygun mesleki ve beşeri eğitimler verilerek sonuçlarını takip etmektir. 

CEBER sizi yaş ve sınır tanımaksızın, kendi tarzında bütünleşerek her an, her yerde özgün olmaya davet ediyor. Farklılığınızı koleksiyonlarla bir kez daha hissedeceksiniz. Özgür, rahat, şık, modern ve kural tanımaz metropol kadınının 24 saat ve her ortamda sık ve özgün olmasını sağlayan, koleksiyonumuzda daha geniş müşteri kitlesine ulaşmayı hedefleyen markamız; dünya standartlarına uygun hizmet vererek müşterilerimize yüksek kaliteyi uygun fiyatlarda sunup müşteri memnuniyetini de kazanmayı hedeflemiştir. 

Ceber Tekstil

Copyright © 2018 isinibul.com