Dokuteks Dar Dokuma San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"Bayan Temizlik Elemanı" ilanına ait detaylar

Bayan Temizlik Elemanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 558 görüntüleme Bayan  İlan No : 763

İş Detayları

Kağıthane'deki Tekstil Firmamızda görevlendirilmek üzere; Çay Temizlik işlerine Bayan Persone alınacaktır. Kağıthane ve civarında ikamet edenler tercih sebebidir.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Dokuteks Dar Dokuma San.ve Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında kurulmuş ve dokuma sektöründeki geçmiş yılların tecrübesi ile çalışma hayatına başlamıştır. 

2003 yılı ortalarına kadar temel olarak Türk Silahlı Kuvvetlerinin askeri kemer, palaska, tüfek kayışı, can ipi, vb... malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktaydı. Belirtilen tarihten itibaren bu üretimlerin yanı sıra güvenlik, otomotiv, tekstil ve konfeksiyon sektörüne yöneldik. Bu amaçla, her türlü iplikten mamul dar dokuma ürünleri imalatını kaliteli ve en güzel şartlarda sunmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Geniş ürün yelpazesi içerisinde dar dokuma ürünleri ve askeri malzemelerin yanısıra, nihai ürün olarak kemer çeşitleri de bulunmaktadır. 

Günün modasını takip eden firmamızda, Bayan, Erkek ve Çocuk kemer koleksiyonları yer alıyor. Dokuma kemerlerin haricinde, üretimimiz arasında deri, suni deri, salpa, poliüretan malzemelerden yapılmış kemerler de bulunuyor.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız, profesyonel kadromuz ve yılların tecrübesiyle güvenilir bir isme sahip olduğumuz bu sektörde, yerli ve uluslararası pek çok büyük firmayla çalışmaktayız. Amacımız geçmişte olduğu gibi gelecekte de, sunmuş olduğumuz hizmet, temin sürelerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ilkelerimiz, moda ve günceli takip eden ürünlerimizle sektörün lider firmalarından olmaya devam etmek.

Copyright © 2018 isinibul.com