Erkap Yüzey İşleme Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"Temizlik Ve Yemek İşlerini Yapabilecek Bayan Eleman Aranıyor." ilanına ait detaylar

Temizlik Ve Yemek İşlerini Yapabilecek Bayan Eleman Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 31 görüntüleme Bayan  İlan No : 11566

İş Detayları

İkitelli'deki firmamızın Temizlik ve Yemek işleriniyapabilecek Bayan Eleman aranıyor.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

1974 yılında çinko, nikel ve krom uygulamaları ile metal kaplama sektöründe yerini aldı. Büyüme çıtasını her geçen gün biraz daha yükselten şirketimiz 1998 yılında ülkemiz sanayisi açısından son derece önemli bir konuma sahip İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki Galvano Teknik Sanayi Sitesi'ne taşındı. Büyüme hedefleri doğrultusunda 2007 yılında TAM OTOMATİK ALKALİ ÇİNKO ve ÇİNKO NİKEL HATTI'nı devreye aldı.

Bünyemize yenilikler katmaya devam ederek 2013 yılında ürün gamımıza AKIMSIZ NİKEL PROSESİ katıldı. Ayrıca bünyemizde bulunan laboratuar ile tüm analizlerimiz zamanında yapılarak proseslerimizin devamlılığı sağlanmaktadır. Kaplaması yapılan parçalar kalite kontrol departmanında kaplama kalınlık ve uygunluk ölçümlerinden elde edilen sonuçlarla hazırlanan raporlar ile birlikte sevk edilmektedir. Ürünlerimiz sektörel ihtiyaçlara ve Avrupa kalite normlarına göre kaplanıp, kaplama sonrası işlemlere tabi tutulmaktadır. Şirketimiz sürekli gelişerek ve büyüyerek en iyi ve en kaliteliyi müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

Misyonumuz ; Korozyon kaynaklı maddi kayıpların minimum seviyeye indirgenerek değer kavramına dönüşümünü sağlamak amacıyla; insana, doğaya, akut ya da kronik etki edebilecek tüm tehlikeli riskleri ortadan kaldıracak kimyasal hammaddelere sahip teknoloji ve prosesler kullanarak, metal kullanımının olduğu her sektöre, dünyadaki her ülke de kabul görebilecek standartlarda metal yüzey işlem hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz ; Teknolojik alt yapısı, insan kaynağı ve sunduğu ürün&hizmet kalitesi ile Türkiye’de en beğenilen metal yüzey işlem firması olmaktır.

Erkap Yüzey İşleme Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com