Fatih Ökçe San Ve Ticaret A.Ş.

"Ayakkabı Taban Kalıpçılığında Çalışacak Yetiştirilmek Üzere Tecrübeli Veya Tecrübesiz Elemanlar Aranıyor. " ilanına ait detaylar

Ayakkabı Taban Kalıpçılığında Çalışacak Yetiştirilmek Üzere Tecrübeli Veya Tecrübesiz Elemanlar Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 133 görüntüleme 20-35 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 7639

İş Detayları

 

AYAKKABI  TABAN KALIPÇILIĞINDA ÇALIŞACAK

Tecrübeli - Tecrübesiz

ELEMANLAR ALINACAKTIR.


Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

1973 yılında Şahap ESKİKARABULUT ve Rızvan YILMAZ tarafından İstanbul’da kurulan Fatih Ökçe, üretime merdane ökçe üretimi ile başladı.

Avrupa’nın en önemli laboratuar merkezi SATRA’ya üye olan Fatih Ökçe, teknolojik ve farklılaştıran gelişmeleri takip ederek, sektör liderliğini sürdürmektedir.


Gelişen Türkiye’nin ustalık isteyen sektörü olan ayakkabı yan sanayinde 43 yılı geride bıraktık.

Hedefimiz, hep daha iyiye ve kaliteliye ulaşmak oldu.

Ekip olarak bunu geçmişte başardık. Gelecekte de aynı şekilde başaracağız.

Çünkü, inanıyorum ki iyi bir ekiple paydaşlarınıza değer katabilirsiniz.


Ayakkabı yan sanayinde kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi çizgisiyle Türkiye ve çevre ülkelerde sektörün tercih ettiği, tüketiciye en yakın öncü firma olmak.

Yenilikçi, müşteri odaklı, çalışanlarına ve paydaşlarına değer veren, insana ve topluma duyarlı yapısıyla güvenilir bir firma olarak ayakkabı yan sanayinde öncü bir isim olmak ; Sektörde elde edilen başarıyı yurt içi ve yurt dışında uzun vadeli sürdürülebilir kılmaktır.

Fatih Ökçe stratejilerini müşteri ve çalışan memnuniyetini önemseyerek sektörel standartları yukarı çekmek ve misyon edindiği ilkeler ile ayakkabı yan sanayinde liderliği sağlamak üzerine oluşturmaktadır.

HAKKIMIZDAYönetim Kurulu Başkanı Rızvan Yılmaz' ın mesajıMİSYON VE VİZYONVizyonMisyonStratejiDeğerlerMüşteri Memnuniyeti Çalışan Memnuniyeti Kalite Güvenirlilik Yenilikçilik Duyarlılık Liderlik

Fatih Ökçe San ve Ticaret A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com