Elit Sağlık Ürünleri

"Bayrampaşa'daki Medikal Firmamıza; Deneyimli Ortacı Ve Gazaltı Kaynakçıları Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Bayrampaşa'daki Medikal Firmamıza; Deneyimli Ortacı Ve Gazaltı Kaynakçıları Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 318 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 14998

İş Detayları

BAYRAMPAŞA'DAKİ MEDİKAL FİRMAMIZA;

DENEYİMLİ ORTACI VE

GAZALTI KAYNAKÇILARI

ALINACAKTIR.

Şirket tanımı

1998 yılında kurulan ELİT MEDİKAL sağlık sektöründe 18 yılı aşkın bir süreden beri faaliyetlerine devam etmektedir. Hastane ekipmanları konusunda yaptığı çalışmalar ve sektördeki üretim kapasitesi ile markalaşmış ve tecrübesini her geçen gün arttırarak lider konumuna ulaşmıştır. Yurt içi satışlarının yanında yurt dışı satışları da oldukça tatmin edici sonuçlara ulaşmıştır.

İstanbul Bayrampaşa ilçesinde 300 metrekare açık 1,500 metrekare kapalı alan üzerinde yeni fabrikasını da inşa ederek üretimine yeni ufuklar eklemiştir. Dünya kalite normlarının (ISO 9001 / 2008, ISO 13485 /2003, CE, TSE) Üretiminin her aşamasında eksiksiz uygulayarak devamlı artan bir hizmet kalitesini insan sağlığına sunmuştur. Amacımız ürettiklerimizle insan yaşamı kalitesini arttırmaktır. Müşteri Memnuniyeti Bizim Başarımızın temelidir. Sizlerin Desteği ile Birlikte Sağlık Sektöründe En İyi Hizmeti Sunmak Dileği İle.

Her işin başı sağlık… Amacımız ürünlerimizle yaşam kalitesini artırmak.

VİZYONUMUZ

Müşteri Memnuniyeti Odaklı, Ekonomik, Kaliteli, Konforlu Hasta Karyolalarını Siz Değerli Müşterilerimize Ulaştırmaktır. İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Bireysel performans kadar ekip performansını da önemser ve destekleriz. Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.


Saygılarımızla
Elit MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ

ELİT SAĞLIK ÜRÜNLERİ

Copyright © 2018 isinibul.com