Esmas Endustrı San Mak San Ve Tıc As

"Beylikdüzündeki İşyerimize Deneyimli Kaynakçı Alınacaktır. " ilanına ait detaylar

Beylikdüzündeki İşyerimize Deneyimli Kaynakçı Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 36 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 16741

İş Detayları

BEYLİKDÜZÜNDEKİ işyerimize deneyimli kaynakçı alınacaktır.  

Şirket tanımı

HAKKIMIZDA
ESMAŞ, 1976 yılında İstanbul Hasköy'de doğdu.Şirketin kurucuları Şükrü Kırbacı, Malik Demirci ve Mehmet Ali İbiş'tir. 1986 yılında da İstanbul İmes Sanayi Sitesi'nde Mermer İşleme makineleri imalatıyla büyüyerek faaliyetine devam etmiştir. Esmaş, şimdi ise Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sitesi'nde kendi yerinde faaliyet göstermektedir.

Esmaş Türkiyede'ki ve dünyadaki mermer sektörünün önde gelen firmalarına mermer işleme makinaları üretmektedir. Şu ana kadar mermer sektöründe yüksek miktarda makine üretmiş ve ürettiği makinelerin %95'ini mermer ihracatı yapan firmalara satmıştır.

41 yıldır bu alanda yükselen bir grafikle başarıyla hizmet veren Esmaş, başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere dünyanın 4 bir tarafına direkt satış yoluyla veya distribütörler aracılığıyla müşterilerine ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Esmaş daima yenilikçi olma ve gelişen teknolojiyle üretim yapmayı şirket politikası olarak benimsemiştir. Aynı zamanda kaliteden ödün vermemek için her zaman uzman bir teknik ekip ile çalışmaktadır.

Esmaş bugün kendi sektöründe bir marka haline gelerek ülke ekonomisine büyük katkı sağladığı için, gurur duymaktadır. Bu gururu da müşterileriyle paylaşmaktadır.

Copyright © 2018 isinibul.com