Bks Başarı Kalıp Seti Ve Taş. Plak. San. Tic. Ltd. Şti.

"Cnc Freze Operatörü Ve Cam'ciler" ilanına ait detaylar

Cnc Freze Operatörü Ve Cam'ciler Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 674 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 797

İş Detayları

ESENYURT'TAKİFabrikamıza

TECRÜBELİ ve

VARDİYALI çalışabilecek

CNC Freze Operatörü ve

CAM'ciler aranmaktadır.

 

Şirket tanımı

  2008 yılında kalıp elemanları ve teknik hırdavat tedarikçisi olarak faaliyetine başlamıştır.BAŞARI KALIP MARKET;

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, rekabetin yoğun olduğu, yeterli gücü olmayan yeni firmaların barınamadığı bir dönemde zoru başarmıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz, işimize olan bağlılığımız ve özgüvenimizle siz müşterilerimizin de desteğini alarak bugün sektörde tanınan bir isim olmayı başarmış bulunmaktayız.

Standart kalıp elemanları ve teknik hırdavat malzemeleri konusunda onlarca çeşit ürün gurubunun ve yüzlerce ürünün bir arada bulunmasının siz müşterilerimiz açısından önemini biliyor ve her geçen gün ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Zamanında malzeme teslimlerimizi yaparak müşterilerimizin her zaman yanında olmaya gayret ediyoruz.

2010 yılında BKS BAŞARI KALIP SETİ VE TAŞLANMIŞ PLAKA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ni kurarak taşlanmış plaka, standart ve özel kalıp seti üretimi ile de faaliyetini sürdürmektedir.

En değerli kazancın zaman olduğu günümüzde hızlı ve emin adımlarla ilerleyen firmamız kendini sürekli olarak yenilemekte ve müşterilerine hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Biz işimizi önemsiyor ve emek veriyoruz. Daha kaliteli, daha iyi hizmet düsturu ile her gün kapılarımızı açıyoruz. En ince ayrıntısına kadar müşterilerimizin taleplerini ve isteklerini değerlendiriyor, onların imalatlarına ve üretimlerine olumlu katkılar sağlamayı amaçlıyoruz. Hizmetinize sunmuş olduğumuz bu web sitemiz de bunun bir göstergesidir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla ulusal ve uluslararası kalite standartlarında olan ürünleri müşterilerimiz için tedarik etmek öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz

Başarı Kalıp Market olarak adımızı güvenle birleştirerek ulusal bir marka olabilmektir. Pek çok markanın yüzlerce ürününün tedariğini aksatmadan yapabilmektir. 

BKS BAŞARI KALIP SETİ VE TAŞ. PLAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Benzer İş İlanları
Kuzey Ofis Mobilyaları Firmamıza; Küçükköy Ve Civarından Eksantrik Presçiler (Bay), Vasıflı - Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa Talaşlı İmalatta Yetiştirilmek Üzere Kalite Kontrol Elemanları, Tornacı Elemanlar, Makina Operatörleri, Montaj Elemanları, Vasıfsız Elemanlar, Alınacaktır. (Kıraç) E5'den Servisimiz Vardır.  İstanbul (Avr) / Esenyurt İstanbul'daki Taş Ocağı Şantiyemize, Konkasör Makinaları İçin Bakım Ve Tamiratlarına Mekanik Usta Ve Usta Yardımcıları Alınacaktır. (Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer Argon Kaynakçısı Alınacaktır. (Zeytinburnu)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Cnc İşleme Merkezimizde Çalışacak; Cat-Cam Bilen, Tecrübeli Ustalar Alınacaktır. (Bayrampaşa- Topçular)  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa Tornacı Ve Yetiştirilmek Üzere Vasıfsız Eleman Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Fatih - Sac Kesme, Sıvama Kalıpçı, Eksantrik Pres'de Çalışacak Usta Alınacaktır - Bursa Orhangazideki Bağlantı Ekipmanları Üreten Fabrikamıza; - Sac Kesme, Sıvama Kalıpçı, Eksantrik Pres'de Çalışacak Usta Alınacaktır.  Bursa / Orhangazi Tornacı, Frezeci, Matkap, Tesviye Ustaları Aranmaktadır.  İstanbul (Avr) / Büyükçekmece - Kaynakçılar - Tornacılar - İstanbul Çatalcadaki Kum Ocağı Şantiyemize; Tornacılar (Şantiye Tecrübeli) Kaynakçılar (Gazaltı Ve Elektrot Bilen) Oksijen Kullanabilen Tecrübeli Elemanlar. (Yatılı Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer Acele Gazaltı Ve Argon Kaynakçıları Alınacaktır. (Zeytinburnu)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu

Copyright © 2018 isinibul.com