Hidronet Hidrolik San Ve Tic. Ltd. Şti.

"Cnc İşleme Operatörleri" ilanına ait detaylar

Cnc İşleme Operatörleri Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 460 görüntüleme Bay  İlan No : 742

İş Detayları

merkezinde çalışacak, Askerliğini yapmış Bay Operatörler alınacaktır.ikitellide faaliyet gösteren fabrikamızın CNC işleme

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Hidronet, Makine Yüksek Mühendisi Can Gavridilis ve Makine Mühendisi Hayrettin Uyar ortaklığı ile 2005 yılında kurulmuştur. Bu ortaklığın temeli Vickers markası ile 10 yıl ortak çalışmalarının sonucu ile atılmıştır.

Hidronet: Çelik endüstrisi makineleri, plastik enjeksiyon, hava basınçlı kalıplama, pres, metal enjeksiyon makineleri, türbin regülatörleri, havaalanı yer ekipmanları, hava-uzay test sistemleri ve savunma projeleri konusunda saygıdeğer bir deneyime sahiptir. Son birkaç yıl içerisinde uygulama alanlarını da genişletmeye başlayan Hidronet, artık hidrolik sistem tasarımları, bileşen stokları, manifold bloğu tasarımları, üretim ve sistemleri işletime alma gibi hizmetler de sunmaya başlamıştır.


VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile  firması olarak verdiğimiz tüm hidrolik proje ve imalat hizmetlerinde sektörün önde gelen güvenilir firmalarından ilk sıralarda yer almaktır.


MİSYONUMUZ

İş çeşitlerimiz , sunduğumuz modern ve teknolojik çözümler ,hizmet sonrası sağladığımız güvenilirlik ,profosyönel çalışma disiplinimiz ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak,

Müşterilerimizin ekonomik çıkarlarını gözeterek ,zamanlarına ve haklarına saygı duymak; Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan saygın bir şirket olmak; Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmaktır.

Copyright © 2018 isinibul.com