Fatih Ökçe San Ve Ticaret A.Ş.

"Cnc Operatörleri" ilanına ait detaylar

Cnc Operatörleri Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 728 görüntüleme Bay  İlan No : 681

İş Detayları

Plastik Enjeksiyon kalıpçılığı sektöründe çalışacak; Cnc Operatörleri alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

1973 yılında Şahap ESKİKARABULUT ve Rızvan YILMAZ tarafından İstanbul’da kurulan Fatih Ökçe, üretime merdane ökçe üretimi ile başladı.

Avrupa’nın en önemli laboratuar merkezi SATRA’ya üye olan Fatih Ökçe, teknolojik ve farklılaştıran gelişmeleri takip ederek, sektör liderliğini sürdürmektedir.


Gelişen Türkiye’nin ustalık isteyen sektörü olan ayakkabı yan sanayinde 43 yılı geride bıraktık.

Hedefimiz, hep daha iyiye ve kaliteliye ulaşmak oldu.

Ekip olarak bunu geçmişte başardık. Gelecekte de aynı şekilde başaracağız.

Çünkü, inanıyorum ki iyi bir ekiple paydaşlarınıza değer katabilirsiniz.


Ayakkabı yan sanayinde kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi çizgisiyle Türkiye ve çevre ülkelerde sektörün tercih ettiği, tüketiciye en yakın öncü firma olmak.

Yenilikçi, müşteri odaklı, çalışanlarına ve paydaşlarına değer veren, insana ve topluma duyarlı yapısıyla güvenilir bir firma olarak ayakkabı yan sanayinde öncü bir isim olmak ; Sektörde elde edilen başarıyı yurt içi ve yurt dışında uzun vadeli sürdürülebilir kılmaktır.

Fatih Ökçe stratejilerini müşteri ve çalışan memnuniyetini önemseyerek sektörel standartları yukarı çekmek ve misyon edindiği ilkeler ile ayakkabı yan sanayinde liderliği sağlamak üzerine oluşturmaktadır.

HAKKIMIZDAYönetim Kurulu Başkanı Rızvan Yılmaz' ın mesajıMİSYON VE VİZYONVizyonMisyonStratejiDeğerlerMüşteri Memnuniyeti Çalışan Memnuniyeti Kalite Güvenirlilik Yenilikçilik Duyarlılık Liderlik

Fatih Ökçe San ve Ticaret A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com