Fatih Ökçe San Ve Ticaret A.Ş.

"Cnc Operatörleri" ilanına ait detaylar

Cnc Operatörleri Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 650 görüntüleme Bay  İlan No : 681

İş Detayları

Plastik Enjeksiyon kalıpçılığı sektöründe çalışacak; Cnc Operatörleri alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

1973 yılında Şahap ESKİKARABULUT ve Rızvan YILMAZ tarafından İstanbul’da kurulan Fatih Ökçe, üretime merdane ökçe üretimi ile başladı.

Avrupa’nın en önemli laboratuar merkezi SATRA’ya üye olan Fatih Ökçe, teknolojik ve farklılaştıran gelişmeleri takip ederek, sektör liderliğini sürdürmektedir.


Gelişen Türkiye’nin ustalık isteyen sektörü olan ayakkabı yan sanayinde 43 yılı geride bıraktık.

Hedefimiz, hep daha iyiye ve kaliteliye ulaşmak oldu.

Ekip olarak bunu geçmişte başardık. Gelecekte de aynı şekilde başaracağız.

Çünkü, inanıyorum ki iyi bir ekiple paydaşlarınıza değer katabilirsiniz.


Ayakkabı yan sanayinde kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi çizgisiyle Türkiye ve çevre ülkelerde sektörün tercih ettiği, tüketiciye en yakın öncü firma olmak.

Yenilikçi, müşteri odaklı, çalışanlarına ve paydaşlarına değer veren, insana ve topluma duyarlı yapısıyla güvenilir bir firma olarak ayakkabı yan sanayinde öncü bir isim olmak ; Sektörde elde edilen başarıyı yurt içi ve yurt dışında uzun vadeli sürdürülebilir kılmaktır.

Fatih Ökçe stratejilerini müşteri ve çalışan memnuniyetini önemseyerek sektörel standartları yukarı çekmek ve misyon edindiği ilkeler ile ayakkabı yan sanayinde liderliği sağlamak üzerine oluşturmaktadır.

HAKKIMIZDAYönetim Kurulu Başkanı Rızvan Yılmaz' ın mesajıMİSYON VE VİZYONVizyonMisyonStratejiDeğerlerMüşteri Memnuniyeti Çalışan Memnuniyeti Kalite Güvenirlilik Yenilikçilik Duyarlılık Liderlik

Fatih Ökçe San ve Ticaret A.Ş.

Benzer İş İlanları
Tornacı Ve Yetiştirilmek Üzere Vasıfsız Eleman Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Fatih Kuzey Ofis Mobilyaları Firmamıza; Küçükköy Ve Civarından Eksantrik Presçiler (Bay), Vasıflı - Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa - Sac Kesme, Sıvama Kalıpçı, Eksantrik Pres'de Çalışacak Usta Alınacaktır - Bursa Orhangazideki Bağlantı Ekipmanları Üreten Fabrikamıza; - Sac Kesme, Sıvama Kalıpçı, Eksantrik Pres'de Çalışacak Usta Alınacaktır.  Bursa / Orhangazi Cnc İşleme Merkezimizde Çalışacak; Cat-Cam Bilen, Tecrübeli Ustalar Alınacaktır. (Bayrampaşa- Topçular)  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa İstanbul'daki Taş Ocağı Şantiyemize, Konkasör Makinaları İçin Bakım Ve Tamiratlarına Mekanik Usta Ve Usta Yardımcıları Alınacaktır. (Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer Tornacı, Frezeci, Matkap, Tesviye Ustaları Aranmaktadır.  İstanbul (Avr) / Büyükçekmece İ.O.S.B. Başakşehir'de Bulunan Mobilya Ve Metal İşleme Fabrikamıza; Argon Kaynakçsı, Tesfiyeci Alınacaktır. (Cumartesi- Pazar Çalışma Yoktur.)  İstanbul (Avr) / Başakşehir Acele Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Usta Veya Yetiştirilmek Üzere, Demirhane'ye Taşlamacı Veya Argon& Gazaltı Kaynakçısı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece Acele Gazaltı Ve Argon Kaynakçıları Alınacaktır. (Zeytinburnu)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Argon Kaynakçısı Alınacaktır. (Zeytinburnu)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu

Copyright © 2018 isinibul.com